www.sudzibas.lv VSAA Izdzina no kabinetas, jo esmu asmatikis, Sakas lekme! Asaras birt un elpot nebija ar ko kabineta!

VSAA - Izdzina no kabinetas, jo esmu asmatikis, Sakas lekme! Asaras birt un elpot nebija ar ko kabineta!

Šodien man vaidzeja atzīmēties 19.04.22
mana inspektore Sanita Brimerberga, cepuri nost ir prombūtne, viņu aizvietoja Grante Gunta! Kura pēc manas dokumentu pasniegšanās Saka uzvesties nepatīkami! Kabineta vis ciet, bija karsti un nebija ar ko elpot! Es esmu astmatiķis, man Sakas lēkme! Saka birst asaras un klepus, dēļ ta ka man truka gais! Par ko mani Gunta Grante aizvainoja ka man jāgriežas pie ārsta, nevis te jāklaiņo un izdzina no kabineta! Es izgāju, gaidteni vismaz bija ar ko elpot! Tad mani pasauca kabineta atpakaļ, parakstīt dokumentus! Es cilvēkam paskaidroju ka man jābrauc vel apmeklēt darbvietu, iepazīties ar priekšnieku un darbu 11: 00! Par ko man vel reiz aizradīja ka uz darbu brauc un strādā uzreiz un jākārto dokumentus! Bet ta vai darās? Saruna pa telefonu, nezini neko, uzreiz jāsāk strādāt? Nau jaiepazinas ne ar ko? Kā to saprast!
Tad Grante Gunta iedeva pildspalvu, ar ko es parakstīju dokumentus, un es atdevu atpakaļ. Kad gaju prom, viņa to pildspalvu nometa blakus galdam!
Šajā laika ir gan grūti un vel tādi cilvēki strādā ar mums? !
Esmu ļoti satraukta par situāciju!

19.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

J Jureta 19.04.2022

Ja tā bija, vajag kaut vai šo pašu sūdzību nosūtīt VSAA, jo viņi var uz šo reaģēt.

P Palīgs neskaidrajiem 19.04.2022

Darbinieks nav jūsu personīgais ārsts un nevar zināt ar ko slimojat, ar astmu, tuberkolozi, kovidu vai vēl ko. Astmas lēkmes gadījumā ir jālieto attiecīgs inhalators nevis jāsēž, jāsmok nost un jāvaino citi. Nav saprotams par ko sūdzība.

I ilrgjefiho 20.04.2022

Cik sapratu, sūdzība ir par kovidiotiem valsts pārvaldē.
Jūs pats sev tos plusus liekat? un kā? pēc tam arī ir bauda, skatoties uz tiem plusiem pie jūsu komentāriem?

S Spuris 20.04.2022

Tas nāks tev atpakaļ daudzkārt - ;;bumeranga efekts''. Esi idiot par tādu dzirdējis? Diez vai jo ko gan mucā dzīvojot esi redzējis caur spundes caurumu. Varu tev pateikt, ka tāds eksistē un gan jau izbaudīsi gan astmu gan vēl simtiem veselību problēmu, tikai tad nečīksti šeit par savām likstām, jo tavas nelaimju asaras nevienu neinteresēs. Tādiem kā tev nekad nav saprotamas citu veselības problēmas, kamēr pašiem tas kļūst ''izbaudāmas''.

P Palīgs neskaidrajiem 20.04.2022

Jā muļķīt. Es lieku sev plusus un priecājos... līmenis...

I ilrgjefiho 20.04.2022

Par to nav ne mazāko šaubu.
Šeit neapgrozas tik daudz cilveku, lai tik daudz plusus komentāram saliktu diennakts laikā. Bet jūsu gadījumā, tas notiek īsā brīdī pēc komentāra.

P Palīgs neskaidrajiem 20.04.2022

Mani tie plusi vai mīnusi absolūti neuztrauc, atšķirībā no jums. Es šeit uzrakstu reizēm tik gadījumos, kad redzu ka cilvēks saviem spēkiem netiek no sava idiotisma ārā. Tā ka variet jautāt portāla administratoram kā salikt sev tik daudz plusus, ja jums tas ir aktuāli.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы