LV RU
www.sudzibas.lv VSAA darbinieku attieksme

VSAA - darbinieku attieksme

Esmu ļoti neapmierināta ar darbinieku attieksmi. Sagaidot savu kārtas nummuru un pieejot pie attiecīgā galda,man nācās uzgaidīt,kamēr darbiniece savā krūzītē iebērs kafiju,kad darbiņš padarīts,saņēmu naida pilnu skatienu savā virzienā. Un uzdodot sev interesējošu jautājumu,vienīgā atbilde ko saņēmu,bija manis aizskaroša. Brīžiem liekas,ka šie darbinieki savā amatā ir aizsēdējušies par ilgu,vismaz kādus gadu desmitus par ilgu.

E

Комментарии (8)

H HAHA, SUDZAMBIBELES 11.01.2013

Lasos sho ierakstu liekas ka tu esi lose...

S sanene 11.01.2013

Lose nav kliente, bet diemžēl darbinieki

donna b 12.01.2013

Es piesakies stradat VSAA, kas tev trauce? Nekad nedzersi kafiju un visiem smaidisi ka saulite...

A Alexa 12.01.2013

Vai darbinieks nav cilveks? Un viņam nemaz nav kafijas pauzes?Bet ja viņa ir saaukstejas, un gribas sasildities tagad taču ziemas laiks, vai ne? Un butu vel foršak ja viņa galdiņa bus paziņojums SLIMO, vai ne? Kapec tu ta egoistiski doma, Elina?

X xpuika 12.01.2013

pilnībā piekrītu jo mums lv no darbiniekiem pret klientu attieksme drausmīga jebkurā iestādē to var novērot !!! pat valdība neciena LV iedzīvotājus...

Ausainītis 12.01.2013

Tas nekas, šogad nāks dzīvojamo platību audits, un daudziem nāksies pamest savas iesildītās ģimenes ligzdiņas.

G Gudraskudra 11.05.2017

Šorīt, t.i. 2017.g. 11.maijā ļoti nelaipni un rupji apkalpoja Baldones ielas VSAA klientu apkalpošanas inspektore I.Garsila, 1.darba vieta (tāds uzvārds ir uz izziņas). Niknā tonī ar tekstu"vai man ar pirkstu jāiebaksta, kur kas jāraksta", kad nepamanīju, ka neesmu parakstījusies. Nepieļaujama attieksme pret klientu. Stundu nosēdēju rindā, gribēju uzzināt dažādus jautājumus par prognozējamo pensiju, bet pēc tādas attiesksmes nepajautāju neko. Ja kundze ir neapmierināta ar savu darbu, tad tagad ir daudz bezdarbnieku, kas būtu priecīgi atrasties viņas vietā un strādāt.
Ar cieņu, Sandra Vīksne

D Diana Libede- Liberte 03.12.2018

Работники международного отдела очень любезные,очень приятно с Вами общаться! Большое спасибо за вашу работу!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы