LV RU
www.sudzibas.lv Vizit.lv Nevar sazvanīt, neatbild uz iesniegumiem e-pastā, neidziļinās klienta problēmā, attieksme slikta

Vizit.lv - Nevar sazvanīt, neatbild uz iesniegumiem e-pastā, neidziļinās klienta problēmā, attieksme slikta

Sazvanīt ir gandrīz neiespējami, klausuli neceļ, jāzvana kā valsts iestādei, vairākas reizes dienā, kamēr jau nokavē darba laika beigas. Atkal jāzvana nākamajā dienā, un atkal viss no gala. Uz iesniegumu nosūtītu neatbild nu jau 7 dienas, pat valsts iestādes ātrāk atbild, cerība uz atbildi vienkārši vairs nav. Vajag papildu durvju čipus pasūtīt, bet nevar, jo uzņēmums vienkārši nekomunicē un neatbild. Retajā reizē, kad kāds atbild, klienta problēma vispār neinteresē, pilnīgi vienpusēja komunikācija, tā vietā, lai iedziļinātos klienta problēmā un palīdzētu rast risinājumu, norāda man, lai mainu citus pakalpojumu sniedzējus, lai citi saistītie pakalpojumu sniedzēji risina manus jautājumus. Lai gan jautājums tieši par kodu un durvju čipu.

21.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

In

Комментарии (2)

BondsBonds 21.01.2020

Ja pakalpojumu konkurētspējīgā vidē tevi pasūta, tad izdari secinājumus,princese INGA.

Li Linda_J 22.01.2020

Šis portāls nepalīdz atrisināt šādas lietas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы