www.sudzibas.lv Vītola Zane un Oskars Cintiņš Negodprātīgi īrnieki - nemaksā par īri un neprot pat aiz sevis satīrīt!

Vītola Zane un Oskars Cintiņš - Negodprātīgi īrnieki - nemaksā par īri un neprot pat aiz sevis satīrīt!

Pagājušo gad jūlijā noslēdzu īres līgumu uz gadu ar Vītolu zani, kas kopā ar Oskaru Cintiņu un saviem 4 bērniem vēlējās īrēt manu dzīvokli purvciemā.

Tā kā es Latvijā katru gadu esmu mazāk kā 2 mēnešus, un viņiem bija jau beidzies iepriekšējais īres līgums un esot jāmaksā par katru nodzīvoto dienu 20€ / diennaktī, es atļāvu pārvest jau daļu mēbeles pirms samaksas veikšanas un sarunājām, ka noslēgsim līgumu 25. Jūlijā, tad arī viņi solījās samaksāt par pirmo un pēdējo mēnesi un pēc tam katra mēneša 6. Datumā kārtējos maksājumus par īri.

Pirmās problēmas sākās jau līguma parakstīšanas dienā. Aizbraucu, līgumi tika parakstīti, bet oskars man samaksāja tikai par nepilnu pirmo mēnesi, aizbildinoties, ka alga aizkavējusies un samaksāšot nedēļu vēlāk.. Man jau sāka rasties pirmās šaubas par viņu patieso maksātspēju, bet tā kā man pēc dažām dienām bija jālido prom un mēbeles jau bija pārvestas, cerēju, ka viss vēl atrisināsies…

augustā nāca jauni aizbildinājumi, ka tuvojas pirmais septembris un 4 bērniem jāsagādā viss skolai.. Tad bērns slimnīcā, tad vēl kaut kas..

Kā rezultātā kaut kad vēlāk tika ieskaitīts maksājums par vēl vienu nepilnu mēnesi, bet komunālo un elektrības parādi tikai turpināja augt. Solījumi nāca viens pēc otra, bet tā kā nekādu ienākošo maksājumu vairāk nebija, oktobrī brīdināju viņus, ka ja netiks viss apmaksāts, vajadzēs atbrīvot dzīvokli.

Tad zane sāka stāstīt, ka oskars esot viņu sen jau kā pametis ar 4 bērniem un viņai neesot par ko samaksāt tos rēķinus. Teica ka pārvāksies pie mammas un tad lēnām nomaksāšot parādu / līgums bija uz viņas vārda.

Novembrī dzīvoklis tika atbrīvots, bet līdz pat februāra vidum viņi nevarēja atrast veidu pat kā atdot / pārsūtīt dzīvokļa atslēgas manai māklerei…

februāra beigās māklere beidzot tika dzīvoklī un atklāja, ka ledusskapis, kam saldētava pilna ar jēlu gaļu bija atstāts atvienots no elektrības uz vairākiem mēnešiem (viss dzīvoklis smirdēja nežēlīgi!) , arī veļasmašīna apstādināta cikla vidū pilna ar drēbēm, cepeškrāsns aizaudzēta, visi plaukti netīri, linolejs noliets…

līdz pat šodienai zane nav norēķinājusies pat par patērētajiem komunālo rēķinu maksājumiem un elektrību.. Tāpat gaidu kad tiks apmaksāta īre par 2022. Gada augustu, septembri un oktobri..

Pēdējā ziņa no zanes saņemt martā, kad viņa man ieteica prasīt naudu oskaram, jo viņai esot maznodrošināto pabalsts un knapi pietiekot ar ko paēdināt bērnus - mēģināju sazināties ar oskaru, bet viņš neatbild ne uz ziņām, ne telefona zvaniem…

padomājiet labi pirms izīrēt savu dzīvokli vītolai
zanei un / vai oskaram cintiņam vai sadarboties ar viņiem jebkurā citā veidā.
Zinu, kas es neesmu vienīgs, kam viņi ir parādā…

L

Комментарии (6)

Velvetpopstar 05.07.2023

20 eiro pa diennakti un vēl komunālie naksājumi? Loģiski,ka viņiem nav tādas naudas. Viņiem ģimenē aug 4 bērni. :/

L Linda 05.07.2023

Ne jau par manu dzīvokli bija 20€ diennaktī - lai paliktu ilgāk iepriekšējajā īres dzīvoklī tā summa esot bijusi jāmaksā par katru ekstra dienu, tāpēc gribēja pēc iespējas ātrāk pārvest savas mantas un manējo, lai ātrāk ievāktos… vai tā bija vai nē, kas to lai zina… katrā ziņā man viņi pat pat par saviem patērētajiem komunālajiem maksājumiem un elektrību tā arī neko nesamaksāja… un īres maksu saņēmu tikai par pirmo mēnesi…kaut nodzīvoja 4… un atslēgas atdeva vēl tik pēc 4 mēnešiem..

Un dzīvokli atstāja vienkārši briesmīgā paskatā…

Velvetpopstar 05.07.2023

Oskars atbildību neuzņemsies. Jo līgums nav noslēgts uz viņa vārda.

G Gii 05.07.2023

Varbūt nevajag dzemdēt 4 bērnus no apšaubāma vīrieša...

I Irnieks Lv 05.09.2023

Šī personas jai bija mūsu melnājā sarakstā. Pievienojieties Īrnieku Melnais Saraksts feisbukā.

J Jānis Adijāns 27.09.2023

Zelta likums: depozīts + īre par mēnesi uz priekšu + īre par tekošo mēnesi proporcionāli. Nevari samaksāt? Iekšā netiec.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы