www.sudzibas.lv Vitalombards slikts serviss

Vitalombards - slikts serviss

pateikšu uzreiz nepatīk sūdzeties,bet šodien vita lombarda kas atrodas centra.es nesu pardod datoru sakara ar to ka nopirku jaunu.lombarda darbiniekam uzreiz nepatīka ka runa latviski un saka palikt dusmīgs,vel pec mirkļa viņš saka bļaut ka dators neiet viņš viņu neņems...es tad jau krieviski prasu ka neiet ko jus melojat .ieliku parbaudit viņš blauj убери на вашем компьютере задняя камера! kada kamera ?ja viņš teica ka ka dators neiet!apsurds..viņš blauj vel ka mani neapkalpos.paldies vita lombardam par sabojatu garastavokli...veiksmīgi aizgaju uz blakus stavéjošo lombardu ,un pardevu savu mantu pa 100 eur. piebildišu pa vitu vel.kapēc jusu darbinièks grabstijas gar manu bijušo datoru ar treknam netīram rokam.ka bija visu virsmu datoram jaslauka ar salveti.

A

Комментарии (2)

D darbiniece 11.07.2019
Krimināls gājiens

Šodien, kad devos izņemt savu preci, lielā šokā ieraudzīju, ka šī iestāde Vita lombards ir pazudusi bez pēdām ar visām precēm, kuras cilvēkiem tur bija.Tagad iešu uz policiju un augstāk.

V vitols 24.07.2019

Tad jau labāk savu mantu pārdot, nekā lombardā likt:)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы