www.sudzibas.lv Vitalombards Novērtēšana, strāda muļķi.

Vitalombards - Novērtēšana, strāda muļķi.

Sveiki, izlēmu doties uz vita lombards, lai novērtē manu Šveices oriģinālo pūlksteni, kuram tirgus vērtība ir sakot no 1000€, nogaidīju + - 30 minūtes kamēr vērtētājs sazinājās ar menedžeri, lai beigās man piedāvātu 50 eiro. Super izcils uzņēmums. Augstākā līmeņa. Kamēr gaidīju, biju liecinieks sarunai, kurā augstāk minētais darbinieks, ar otru darbinieci, sarunas laikā dālija ieķīlāto mantu. (laikam pieņēma par absurdu naudu, un pirms likšanas uz pārdošanu, paņem to sev)

D

Комментарии (23)

L Lailailai 28.11.2019

Nav tāda pulksteņu brenda “oriģinālais Šveices pūlkstenis”. Es vispār nezinu, kas ir pūlkstenis. Kaut kas, kas ilgi sten?

D Didzis666 28.11.2019

Kaut kas tāds ko tāds mirstīgais ka tu nevarēs nekad atļauties iegādāties

O Otis 30.11.2019

Mirstīgais vai nemirstīgais, bet lepoties ar to ,ka tev ir 1000 eiro pulkstenis, kuru gribi atdot lombardā, bet citus tikmēr šķirot, kurš var vai nevar to atļauties ? :D Vecīt, bomzis esi tieši tu! Tādi kā tu spējīgi tikai skaistumlietiņas pirkt ,lai pēc tam raudātu ''kādā nabadzībā dzīvojam'' :D Varbūt tu tieši es tas kurš grib te kādu ap*st vai pats esi ap*sts ar kaut kādu Šveiķīnas nouneimu.

L Lailailai 28.11.2019

Es sapratu. Tātad tas pūlkstenis ir kaut kas tik neredzēts, nedzirdēts un pat mutisks, kā vienradzis, kurš kakā varavīksnes. Jo tādu es tiešām nedz redzējusi, nedz atļauties varu.

D Didzis666 28.11.2019

:)

L Lailailai 28.11.2019

Šie ir Šveices brenda pulksteņi. https://www.jomashop.com/iwc.html
Tevi “uzmeta” kā esi tas, kurš Tev iestāstīja, ka tavam pulkstenim ir mega vērtība. Tādus atpazīst uzreiz.

D Didzis666 28.11.2019

Rakstiju sūdzību,pretī saņēmu tipisku latviešu žurku attieksmi,māku atširt lietas,ja kāds klaidonis saka ka nav vērtības nenozīmē ka tā ir

O Otis 30.11.2019

Tev pašam ir tipiska gn*** attieksme.
Tās žurkas tu pats te esi ievazājis, nav latvietim nekādas daļas, ka nespēj ar saviem lombardiem un feikajiem pulksteņiem tikt galā!

L Lailailai 28.11.2019

Uzmeta kā ezi

L Lailailai 28.11.2019

Sūdzību uzrakstīji, kas vēlas tie iekomentēja. Ej Didzi strādāt, tad nevajadzēs domāt, ko tālāk nest uz lombardu. Liec mammas un papa mantas mierā.

D Didzis666 29.11.2019

Nesu lai novertetu, nejau pardotu,żurciņ
Didzis strādā, un saņem vairāk kā jūs maximas kasieri

O Otis 30.11.2019

Šis mani pat izbrīna. Tu uzticies kaut kādiem lombardu darbiniekiem, lai noteiktu vērtību ? :D :D :D Tu tiešām esi... labi , gan jau pats visu sapratīsi.
Ja esi pārliecināts par aptuveno pulksteņa vērtību, kas nav 10 eiro, bet 1000, tad nafig vēl stiep vērtēt to uz kaut kādiem zagto mantu midzeņiem ? Vai arī nesi ,lai papontotos?
Ēz*l, ja tu labi strādātu , tad pat 5000 vērtu pulksteni uz kaut kādiem lombardiem nenestu.

D Didzis666 30.11.2019

Otis tu esi nabags latviešu zemnieks,vita lombarda darbinieks? Ej vistas pabaro un govis izslauc . Protams ka ir lepnums par mantām ko tādi kā tu nevar atļauties. Latviesu bomzītis, sudziba ir par nekvalificeto darbinieku ricibu,nejau lai es pazimetos kas man ir. Nekur nemineju brenda nosaukumu un precizu vertibu

O Otis 30.11.2019

Patreiz gan tu pats pazemojies. Sākot ar to ,ka čīksti par kaut kādu utu midzeni a.k.a lombardu, un itkā visiem saprotamu lietu,ka tur tiešām nestrādā neviens pro vērtētājs, tā turpinot ar to , ka internetā sūti barot vistas utt, un tikmēr vēl izsaki tik seklus minējumus ,kas ir lasīti šeit ne vienā vien sūdzība, ka līdzko kāds oponents izsakās, tā automātiski cilvēks kļūst par priekšnieku, darbinieku utt :D .

''Nekur nemineju brenda nosaukumu un precizu vertibu'' .. Savu sūdzību pārlasīji? 1000 eiro minēts? Minēts! Šveices pulkstenis minēts (ja nezināju, tad pulkstenis no Šveices jau skaitās brends)? Minēji!

Drīzāk nelāpi savu slinkumu un piekāp pie kāda pulksteņu speciālista, samaksā par pakalpojumu, un arī uzzināsi pulksteņa patreizējo vērtību. Ja reiz ir tā kā saki, ka vēlies tikai vērtību noskaidrot (ko stc. pats arī te komentāros minēji). Bet ,ja gāji uz lombardu , tad tas jau uzliek zīmogu ,ka ne jau tikai, lai noskaidrotu kādu vērtību.. tikai pašam vilšanās, kuru nespēj sagremot, ka esi tāds kapeiku p*sējs.

Pats tagad esi tā sapinies savā rakstītajā, ka arī šeit sāc jau meklēt vainīgos citur, nevis sevī.

P Pelekais Latvietis 29.11.2019

Didzis ir strādājoša žurka Anglijā, kas nodzēris visu naudu Latvijā un mēģina paildzināt ballīti.

G Galdnieka Dēls 29.11.2019

Iesaku iet pie kvalificētiem speciālistiem nevis lombardu.

Saivii 29.11.2019

Lombardos tieshi straadaa sliipeeti cilveeki , nafig vinjiem pirkt Shveices pulksteni par daargaak kaa eur 50? vinji atpirks par 50 un notirgos par 500 .

D Didzis666 29.11.2019

Nevar likt 100% uzcenojumu, panem par 50,liek itka tirgoties pa 95,panem sev,atperk,precei pat nenonakot lidz vitrinai

D Didzis666 29.11.2019

Iet gan. Tāpēc jāstrādā ir professionāļiem,ja lombarda darbinieks ir pauts,un pieņem viltojumu,zaudējumi ir jāsedz no savas kabatas

D Didzis666 29.11.2019

Par to ārī šī sūdzība , ja nemāk novērtēt preci, tad nav ko strādāt lombī Lai iet uz hesburger frī kartupeļus cept,

O Otis 01.12.2019

Didzis tā uzrakstīja, itkā lombī vai hesītī darbiniekiem būtu diži atšķirīgākas zināšanas ar ''ilggadējām'' pieredzēm kā vērtētājiem vai frišku māsteriem. Tagad intereses pēc ielien kādā sludinājumu portālā uzraksti kādu no lombardu nosaukumiem un pārlasi kādas prasības ir no potenciālajiem darbiniekiem. Tad paņem tajā pašā Hesburgera lapā pameklē pie vakancēm.. un tagad pacenties savilkt kopā , ka pilnīgi un galīgi prasību atšķirība nekāda. Abos gadījos var strādāt tur ,ja proti , lasīt, rakstīt, runāt UN pat bez pieredzes :D

BondsBonds 30.11.2019

Lietu vērtība ir cilvēka koncepts. Lieta ir tik vērta, cik uzskata konkrētais cilvēks. Ja tev kaut kas ir vērts miljonu, otrs to var izmest mistkastē. To sauc par tirgus ekonomiku.

V Valmiera1005 23.04.2021

Lombardā jau arī skatās pēc mantas nolietojuma pakāpes, utt. Latvijā arī nav tik pirktspējīgu cilvēku lai skrūvētu lielu naudu par pulksteni. Lombardam arī jāsaprot vai viņš doto mantu spēs realizēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы