www.sudzibas.lv Vitalombards IMEI Bloķēts

Vitalombards - IMEI Bloķēts

Neiesaku izmantot pakalpojumus mobilo iekārtu iegādei, jo netiek dota nekāda garantija, nedz akumulatoram, nedz arī tam ka Imei ir vai nav bloķēts. Manā gadījuma, iegādājos, preci atnācu pie čoma, lai nosvinētu pirkumu, ielieku sim karti un neiet – izradās iekārta ir bloķēta un uzņēmums nav gatavs sadarboties, lai pieņemtu preci atpakaļ.

E

Комментарии (3)

N NikoDelonte 26.09.2020

Ja ir pirkuma čeks ej uz policiju par zagtas mantas realizāciju, sākumā viņus vari pabrīdināt un ganjau risinājums būs

Pacco_al 10.01.2021

...un viņi izvelk džeka, kurš viņiem šo preci nodeva, apliecinājumu, ka viņš ir pārdevis sev piederošu manu. Un jūsu plāns ar to arī beidzas. Lai policija meklē to bomzi un kura vēra bija noformēta šī prece. Vis ticamāk stāsts būs sekojos. Pienāca puisis un prasīja vai es negribu nopelnīt 10.- Eur teicu, ka gribu viņš pajautāja vai man pasi ir. Pase man bija. Iedeva telefonu, teica, lai nododu. Tā arī izdarīju. Naudu atdevu viņam, viņš man iedeva 10.- EUR. Viss.

O OOOOOOOoo 26.09.2020

Tie is tāpēc arī nepērku no lombardiem, viņiem cenas ir augšā, saprotu ka ja nopelna, bet arī zagtas mantas tajā brīdī vF nebūt bloķēts bet kad nopirksi jzuod kāda laika nobloķē un viss. Īpašnieku neatradīsi neksdigi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы