LV RU

Vitālijs Šnips - Krāpšana

Braukšanas stundām dabūju instruktoru Vitālijs Šnips SIA FORTUNA no sākuma bija viss ok, kad vajadzēja maksāt jau no savas naudas par braukšanu tad viss arī te sakas, bļāva uz manim ka ar tadu attieksmi es ne nokārtošanu eksāmenu bet pats normāli nevarēja iemācīt. Figūras viss par mani ne mācīja braukt utt... Man tas apnika nomainīju instruktoru vispār cita pilsētā un cita autoskola 1 mēneša laikā mani sagatavoja eksāmenam un uzreiz nokārtoju.

V

Комментарии (1)

VietējaisNoRajona 28.05.2018

Atceros šito fruktu, tas, liekas, bija mans pats pirmais instruktors. Jā, bargs vecis. Atceros vēl tālajā 2006. g. viņam bija hlams - Ford Escort 85. gada ar sadrupušu stūri un čīkstošu priekšējo asi, nemaz nerunājot par rūsu piekarē.
Apmācība notika krievu valodā, nekas lāgā nesanāca, tajā laikā bija noteikums - iziet exi praktikā un teorijā skolā, pirms CSDD. Teorijā bija 90 jautājumi, parktika notika ne tikai instruktora klātbūtnē, bet arī skolas diriķa. Fortūna man atstāja ļoti sliktu iespaidu. 2009. divos soļos izgāju Vanagā, kas uz Marijas ielas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы