VISDARI - APKALPOšANA

Kādu pusdienu izdomājām paēst VISDARU ēstuvē.Pienāca oficante diezgan ātri, bet pēc tam pazuda uz 40 min.Pirms tam prasiju cik ilgi jagaida būs ēdiens.Atbilde bija smaidoša, pēc 15 min.Tā kā pusdienas laiks ir ierobežots, sapratām, ka būs ok.
Piefiksējām, ka kaut ko pa ilgu cepj manis pasūtītos spārniņus, gajām intresēties, kad kaut kas būs.Atbilde ne tik smaidoša, nu drīz!
Un tad kad man atnesa manus gardos spārniņus medus glazūrā(tāds ir nosaukums menu)es gandrīz aptaisījos, johaidī, bez piedevam, spārni bāli, tizli pēc garšas u.t.t.Pēc tam sekoja rēķins, kurš bija izsists kādam citam, bet mūsu oficante saka ne tik smaidoša, nu jūs te neskataties, šeit nav viss ko jūs ēdāt, te ir arī citi ēdieni ko citi ēda, bet summa ir šāda(13.45 ls), īstenībā mēs apēdām 8 ls.Beigu beigās viņa pat neatvainojās par nepareizu rēķinu, un par laipno apkalpošanu.

Комментарии (3)

E es 19.04.2008

Gribi izbojāt sev dienu ieej Visdaros.To es garanteju, ja nekas nemainisies, tad tai bodei driz bus gals.

L lapsinja 11.03.2009

tas ir kautkas traks kas tur notiek ar to apkalposanu!!!tiiraas briesmas!!!bijaam vakar nu kas taa par apkalposhanu, kur ir viesmiles kaa agraak mums tacu nav laika gaidiit tik ilgi darba dienaas apkalposhana, bet kaa nevar saprast ka cilveekiem ir ierobezots pusdienu laiks!!! domaju vairs tur nebrauksim!!!ja uztrauc kriize tad jasledz ciet, ka nevar viesmiljus uzturet!!!esam loti neapmierinaati kautgan agraak biezi viesi bijam
NEVIENS NEBRAUKS JA TAA BUUS

M mazaiņais 14.06.2015

Apkalpošana zem katras kritikas...
Šodien pēcpusdienā iebraucām paēst, nekad vairs neatgriezīsimies...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы