LV RU
www.sudzibas.lv Visdari Viesu Sēta Rupja attieksme pret klientu

VISDARI - Rupja attieksme pret klientu

Drausmigs atgadijums ar sho restoranu! Berns spelejas pie dika, es sedeju ar muguru, bet preti vecmamma. Berns visu laiku tika pieskatits, tachu nez no kurienes uzradas kaut kads virietis un saka kliegt uz manim, ka es neskatos savu bernu, ka tur ir 3m dzilsh, ja berns nosliks un mes sudzesim tiesa, ka vinjiem bus problemas. Tad pieskreja vel kaut kada setniece un shpljaudama vel skaljak saka kliegt! Kaut kads arprats. Esmu 5 grutniecibas stavokli, nekadi negaidiju, ka personals var ta rikoties. Zinu, ka atbildibu par savu bernu nesu pati, tachu, ja es pat kludijos vai pec citu domam, mana berns darija kaut ko ne, nav jau visu apmekletaju prieksha jabljauj un janoliek ka kaut kadu sunjuku! Mans berns prieksh manim ir visdargakais un vistuvakais, logiski, ka visa uzmaniba un visa mana dzive ir veltita vinjam, bet shitik zemiski iztureties ir apsurdi! Mes dzivojam demokratiska valsti, kur katram individam ir savas tiesibas! Bljaut un pazemot sievieti stavokli, ar pensionari un 4 gadu vecu bernu, nav normali! Gribas vienkarshi, lai tadu iestazhu, ar tadiem darbiniekiem ir pec iespejas mazak!!! Nemaz nerunajot, pat apkalposhanu un edienu shaja iestade!!!

W

Комментарии (4)

W wikas 11.08.2014

Pec shi atgadijuma, kad tiku novesta lidz asaram un triceshanai, ka viramate domaja saukt atros, jo mana stavokli shadi pardzivojumi ir bistami, pie mums pienaca saimnieks un atvainojas...

L Lepnā Lavīze 11.08.2014

Lielos vilcienos saimniekam taisnība. Ja kas gadītos, jūs vainotu taču saimnieku, ka tur tas dziļais dīķis viņam izrakts un nav norobežots? Un cik operatīvi grūtniece ar palielu vēderu un patālu sēdoša vecmamma (pieņemu, ka cilvēks gados) varētu skriet un izvilkt? U ja aizpļāpātos un nepamanītu? Tiešām uzskatāt, ka personālam būtu jāpieskata jūsu bērns? Tāpēc, pirms kačāt pravas par indivīda tiesībām demokrātiskā valstī, padomājiet, vai likumus nevar pavēst pret jums pašām par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Sardele 16.08.2014

Kurā klasītē autore mācās?

E Effka 24.07.2015

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы