LV RU

Virszemes digitālā televīzija - Rēķini

Kautkāds ārprāc.Paņēmu pirms mēneša digitālo lattelekom digitālo televīziju, nopirku specīālo antenu jo atrodos 100km no rīgas.Viss rāda labi nav par ko sūdzēties.Pilna paka iet bez problēmām.Bet... pāc mēneša kad jāsaņem rēķins saņemu nevis 7ls bet 17 un esmu pilnīgi šokā, jo rēķinā nav minēts ne kā las tas pa rēķinu kā arī kas tā pa mistisku summu.7ls vietā 17ls.Izrādās ka redz esot jāmaksā par iepriekšējo mēnesi(tas būtu ok) par nākamo un vēl plus kartes īre.A līgumā minēts ka karte tāpat jāatdod atpakaļ pēc tam ja atsakos.Tad kapēc man neviens neteica tajā brīdī kad pirku to uztvērēju ka sanāks šāda situācija??????Nākšot pēc mēneša 7ls un viss.Es protams noticēju.Atkal kādu ir apjājuši no telekoma.Pilnīgi dusmas rauj.Kāpēc nevar veikalā pateikt visu kas un kā.Kautko slēpj un muhļī.Kad šitās cūcības Latvijā beigsies????

G

Комментарии (31)

L liiga 18.12.2009

Domāju, ka nekad!

P pufa 18.12.2009

baigi labi, ka ieliki šito, es ar štukoju par to interaktīvo...nu zinu, ka pret lattelekomu jābūt piesardzīgai, jāizjautā viss līdz pēdējai vīlei

S Ssssss 18.12.2009

Lattelekom visas sūdzības ir nodotas PTAC.

T TV 18.12.2009

*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV savā datorā, neizmantojot internetu.
*Virzemes DIGITĀLĀS TV USB modēma uzstādīšana uz jūsu portatīvā datora vai stacionārā mājas datora,
speciālas programmas instalēšana un BEZMAKSAS TV kanālu
(LTV-1, LTV-7, LNT, TV-3, TV-5)noregulēšana uz datora.
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora. *Noregulēsim/pielāgosim esošo TV antenu.

*Tālr: 26262215

R Raivis 18.12.2009

Lattelecom ir nenormaali daargs zinu no pieredzes.

R Raitis 18.12.2009

Nu nepiekritīšu tev Raivi, man šobrīd ir izdevīgs Lattelecom. IZZI kvalitāte bija draņķīga, bet Viasat diezgan padārgi sanāca. Redz visiem viens komplekts nederēs, katram pašam jāskatās un jāizpēta viss, un ja jau ir internets mājās, tad tās nav problēmas.

R Roga 18.12.2009

Un galvenais ka pērkot dekoderi telekom partneru veikalos, tev iedod dekoderi un karti. Viss jau ta kā ok, bet kad uzdevu konkrētu jautājumu par iepazīšanos ar līgumu pirms darījuma, saņēmu atbildi ka telekoms atsūtīs vēlāk... Isāk sakot - veicam kaķa iegādi maisā. Slikts pakalpojums kopsumma nav, bet kādi pārsteigumi gaida līgumā...

H Hugo Djego 18.12.2009

Vajadzēja uzjautāt vispirms, cik ir galēja summa.Es zinaju, ka pie 20 ls sanāk. Un kā Tu domā, kāpēc vispār ievieš to ciparu TV? Tieši tapēc, lai piespiestu maksāt. Vienīgā nelaime lauku rajonos ir tas, ka nav citas alternatīvas :(

M mārtiņš 18.12.2009

Redzi, nevajag būt stulbam! Kad kko pērc, painteresējies ko pērc, un ja tu neko nejautā, tad neviens arī tev neko nestāstīs! Kas attiecas uz lattelecom, labākais ko vispār var ņemt, izdevīgāks nekā viasat, kuru nav iespējams nedz redzēt, nedz apmaksāt.!

T TV 19.12.2009

Virzemes DIGITĀLĀS TV dekodera uzstādīšana
Jūsu dzīvesvietā,
pieslēgšana pie Jūsu esošā vecā TV, pielāgošana Jūsu vecajam televizoram.
TV kanālu pieregulēšana uz jaunā Mpeg-4 dekodera,
TV kanālu saglabāšana dekodera atmiņā.
Esošās televīzijas antenas pielāgošana jaunajam dekoderim,
TV uztverošās antenas regulēšana.
Virzemes DIGITALAS TV uzstadisana uz Jūsu portatīvā vai mājas datora, izmantojot speciālu USB modēmu.
Konsultācijas par jauno virzemes digitālo televīziju.
Vairāk informācijas pa tālr: 26262215

L Lāsma 21.12.2009

Mēs esam Lattelecom klienti visu tā pastāvēšanas laiku. Visādi ir gājis, kad no šiem ņēmām bezvadu internetu- vairāk negāja nekā gāja. Pēc vairāku mēnešu cīņām izcīniju kabeļpieslēgumu. Telefons + internets (līdz 8 Mgb). Beidzot internets bija katru dienu! un bez pauzēm.
Tagad vienam no Tv uzstādījām dekoderu- internets bremzē nenormāli, piemēram, rakstu vārdu pēkšņi burti nerādās neviena poga nedarbojas ~ minūti līdz 5as. Tad atsāk darboties, pat domāt negribas, kas būs, kad dekoderus uzstādīsim pārējiem diviem TV...

H Hugo Djego 21.12.2009

Lāsma, par to jainteresējas pie tā koma.Iespējams, ka jautājums ir atrisinams par lielaku abonēšanas maksu.Viņi visur tie veči uzstāda papildus visādas kastites, kas maksā.Bet to nedara par savu naudu.Tapec tas tā.

I Ināraskaimiņš 22.12.2009

Tā FIRMA, kas te 2 x jau reklamē savus "pakalpojumus".
Man vajag SAGLABĀT KANĀLUS DEKODERA ATMIŅĀ. Cik tas lūdzu maksās dunduku kungi?

B Bons 23.12.2009

Man ar rēķiniem bija līdzīga problēma. Un vispār dusma par to, ka pats pakalpojums nav ne graša vērts, ko maksāju lattelecomam- ik pa laikam parādās tumša bilde, visu laiku tehniskas ķibeles- nu vai tiešām viņi nevar savest kārtībā savas iekārtas? varbūt varēja prasīt mazāku samaksu sākumā no klientiem, kamēr viņi tikai pamazām ievieš digitālo tv?

A Andis 23.12.2009

Kātad!!!Viss kas notiek lattelekom tiek slēpts nemaz nerunājot par epastiem un visādiem citiem pakalpojumiem.Arī par to kad nojuka routers viens no lielajiem tauta uzzināja tad kad bija pagājusi jau gandrīz nedēļa.Arī uzziņas centrs 177 ir tāds interesants.Zvani piesaki vainu vai kātā un vienīgais kas tiek saņemts ir lūdzu gaidiet.Nav jau slikts tas internets bet runājot par interaktīvo televīziju tad diezvai mums Latvijā visas tās sapuvušās līnijas kas izmantojās dsl nemaz netur to kapacitāti ko raksta līgumā.Saprotu internets ir elastīgs, bet ja katrs paņems savu solīto tad visa tā sistēma noteikt apstāsies pāris sekundēs.Var jau tautai sasolīt brīnumus jo katram gribās kāst ļimonys bet nevajadzētu to darīt tā kā saima to dara ar tautu.čakarā kā mazos e'žus.Daudzi kas lieto interaktīvo spļaudās un neko īpaši labu nesaka.Ja godīgi tad 27ls ir biki tākā par dārgu priekš tāda pakalpojuma.Un beigās vēl jautājums.Cik gadsimti paies kamēr citi telecentri sāks to digitālo brīnumu pārraidīt.Viss notiek tikai rīgā.Ja godīgi tad neredzu problēmu kāpēc citos tprņos nav uzstādītas dtv iekārtas??????Neticu ka nevar dabūt signālu no rīgas līdz lielākajiem telecentriem latvijā.Zinu ka var.

B bbbbbbbbbbbbbbbb 25.12.2009

jums nekat nau nacis prata, kapec valdiba uztur televiziju, internetu.radio, avizes, lai virzitu jusu dzivi, lai noteiktu ko jums darit, ko est, ko lietot sadzive, atiecibas starp cilvekiem, tik un ta visa informacija tiek izkroplota, televizors nosaka jusu dzives veidu, vai tas nau pazemojusi esam tacu paraki un gudraki.

S Silvija 27.12.2009

Esiet te gana gudri, tad nu dodiet padomu! Mums ir bezvadu internets, nav labs tas LMT diktam lēns un arī dārgs, bet kā ar televizoru? drīz ta ar parasto antenu nekā:( ko te gudri prāti ieteiktu?

E es 27.12.2009

Nav runa par to vai kontrolē vai nē.Kontrole ir pilnīgi visur jo bez tās nebūtu mūsu sabidrības modelis iedomājams.
Runājot par parsto antenu tad diemžēl cilvēki bēs spiesti pirkt mpg4 uztvērējus 1gab uz 1 televizoru tākā tur kāds uz šī te vārās uz urrā.Nebūs analogās apraides.Antenu protams (decimetru)Varēs izmantot a ja gribēs ko vairāk par parastajiem kanāliem tad maksi maksi.Kājau tas pieņemsts pie mums par visu jāmaksā!!Janu vienīgi uzradīsies kāds gudrinieks kam patīk nodarboties ar smartkartēm.Bet tas jau ir cits stāsts.Tākā gaidīsim kad citā Latvijā bez rīgas arī būs iespējams lūrēt dtv.Ja kādam neapmierina vēl jau paliek arī sat.

T televizors 28.12.2009

Pagaidām labākā televīzija. Skatos kopš septembra.Antene ir parastā (tautā sauc par traukužāvētāju).Paņēmu vidējo paketi pa 3, 50.Dzīvoju gandrīz Talsos.Kvalitāte ļoti laba.Līdz šim nekādas pretenzijas signāla kvalitātes ziņā nav bijušas.Dekoderu īrēju pa1, 98Ls mēnesī.Par karti samaksāju 6Ls.Iesaku visiem nākošajiem klientiem sameklēt Lattelekom meistaru(vēlams pazīstamu) un uzzināt visas nianses.

D daniels 28.12.2009

Es dzīvoju Liepājas rajonā, ir tv ar MPEG4, skatos testa režīma kanālus, viss ok. Vienīgais, šaubos, ka pirkšu viedkarti, lai redzētu vairāk kanālu, jo kanālu piedāvājums ir vienkārši NOŽĒLOJAMS no Lattelecom!! Kad paketēs tiks iekļauti normāli skatāmi kanāli, tad, iespējams, kļūšu par vinu klientu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы