VIP MODE - Krāpšana

Pasūtīju preces ar atlaižu kodu, bet atnāca vēstule ka vēl jāpiemaksā, jo akcijas precēm kodi nedarbojas. Uzrakstīju, ka atsakos no pasūtījuma, lai atgriež atpakaļ naudu. Ar to viss beidzās. Naudas nav, mājaslapa supermark.lv nestrādā. Vērsīšos policijā un ptac un citās nepieciešamajās iestādēs. Neiesaku Jēkabpilī reģistrētos internetveikalus.

S

Комментарии (3)

baltGro, SIA 19.08.2017

ko saka tiešsaistes konsultanti? Šie live čati nav domāti lai parādītu, ka uzņēmumam nav kur likt naudu, bet gan lai sniegtu atbalstu klientiem. Droši izmanto iespēju un sazinies ar pārstāvi. Ja pēc čata beigām joprojām nebūsi sasniegusi savu mērķi - publicē attēlus no sarakstes, lai arī citi var redzēt, kāda ir pārstāvja attieksme. Tad arī uzņēmumam būs stimuls ko darīt lietas labā. Veiksmi!

S Sandra 19.08.2017

Live čats nedarbojas. Telefoni neatbild. Vakar vakarā uzrakstīja ka prece būs, bet es nesaceros.

S Sandra 29.08.2017

Beidzot preci atsūtīja ar bubināšanu, ka esmu uzrakstījusi sūdzību. Bet noteikti tur vairs neko nepasūtīšu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы