VIP MODE - KRĀPŠANA

Diemžēl arī es uzķēros uz šīm mahinācijām. Pasūtīju 12. 02. 2016. Datumā naudas maku, nesaņēmu maku un pēc 1. 5 mēneša aizrakstīju vēstuli jo uz tel neatbildēja, uz vēstuli atbildēja tikai pēc nedēļas, piedāvāja vēlreiz pasūtīt ko citu jo sūtījums esot pazudis, atteicos un uzrakstīju iesniegumu ka gribu naudu atpakaļ, nauda jāatgriež 30 dienu laikā, lieki teikt ka pagājušas jau vairāk kā 40dienas...Uz vēstulēm, neatbild, telefonu neceļ
nesaprotu kāpēc šis internetveikals nav vēl slēgts, pameklēju atsauksmes, vienas šausmas, tik daudz cilvēki tika piekrāpti! Mīļie cilveki neuzķeraties arī jūs.
Vērsīšos policijā.

Ответ от Vipmode Support Ответ от представителя 24.05.2016

Sveiki!
Sakiet, lūdzu, kads ir Jūsu pasūtījuma numurs? Apskatīsim sīkāk kāda problēma ir radusies un noteikti saņemsiet atpakaļ savu naudiņu.

Gaidām...

Ar cieņu,
www.vipmode.lv komanda!

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы