www.sudzibas.lv Vip Dent Zobu higiēna/Viktorija Pobegusa

Vip Dent - Zobu higiēna/Viktorija Pobegusa

Kādu laiku atpakaļ biju pie šī... tā saucamā savas jomas "speciālista" Viktorijas Pobegusas , kuras privātprakse atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 17a-1 2 stāvā.Viņa man veica zobu higiēnu ar ultraskaņu, un pēc šīs procedūras, kur principā nekam nevajadzētu noiet greizi, es izgāju ar jēlām, sāpošām un ļoti jūtīgām smaganām... to pat varēja redzēt ar neapbruņotu aci... viņa "dragāja" nedomājot līdzi ko viņa dara, visu darīja tik brutāli... kā tik ietaupīt laiku!!! Pēc šīs procedūras smaganas SĀPĒJA vēl 2 nedēļas. Un ir jāpiebilst, ka man ir jauni, veseli zobi, un nemaz nav jūtīgi (man ir 20 gadi.) , jo līdz šim gāju pie cita speciālista un nekas līdzīgs nebija. Neieteiktu iet uz VIP DENT veikt zobu higiēnu , ja vien nav vēlme pēc procedūras iziet ar sāpēm un sliktu garstāvoklī. Un lai varat labāk iztēloties ko viņa ar manām smaganām bija izdarījusi, tad varu teikt tā.. ka kādas 3 dienas pat bija sāpīgi dzert ūdeni , jo smaganas sūrstēja. PALDIES!!!Rakstu šo sūdzību tāpēc, ka pagāja jau vairāk kā pus gads un vakar veicu zobu higiēnu pie cita speciālista.. Izgāju no kabineta ar tīriem, spīdīgiem zobiem, pacilātu garastāvokli, un oats galvenais neviena vietiņa mutes dobumā netika ievainota!!!

E

Комментарии (6)

5 50makesoap 14.07.2015

Vispirms melot par arstu, iesakam parbaudit informaciju. Pirmkart Dr. V.Pobegus ne veic mutes dobuma higienu, vina ir vaditaja un nodarbojas ar nopietniem darbiem, ar pieredze vairak ne ka 25 gadi. Otrkart vina jau gadu strada arzemes un Riga ir loti reti. Ta ka ne vajag apmelot briniskigu arstu un cilveku! Un savos 20 gados ka jus te rakstat but tik netirai un melosai.
Pacienti

E elinabarbie 08.08.2015

Pirms kāda laika arī nozīmē pirms kāda laika... !!! TAS NENOZĪMĒ pirms mēneša, jo kā zināms mutes dobuma higinēnu nav jāveic ik pēc mēneša un ik pēc 2 arī nē..!!

UN JA es rakstu, ka to NEAIZMIRSTAMO higiēnu veica dr. Pobegus, tātad tā arī bija viņa. Man nav iemesla melot vai kādu nomelnot bez iemesla. Taču nepamanīt un nesajust tās sāpes nevarēja.

Un jāpiebilst, ka es speciāli pārbaudīju, vai tā tiešām bija viņa, un ziniet, jā tā bija Viktorija Pobegus.

D dudefromriga 27.04.2018

Tu, neaudzināta sīkule, vispirms pabeidz Stomatoloģijas institūtu un tad raksti visādus sūdus. Smaganas arī ir daļa no higienas. Ja ir pretenzijas tad ej un saki ārstam to, nevis sūdzies kā mazs bērns. Tīri zobus labi un tad nevajadzēs iet pie zobārsta. Atradusies niecība!

A AIS 14.11.2016

Да, гигиену делает женщина в возрасте и очень грубо обращается. Попала к ней на пломбирование зуба. Впечатления плохие. Год назад у молодой лечила и там всё аккуратно.

T Tatjana Senavska 15.08.2017

Patiešām ļoti nekvalitatīva higiēna. Bijām augusta - es un mans vīrs. Pakalpojums ar atlaidi izmaksāja 49 eiro personai. Pec higiēnas atverot muti var redzēt kur netika iztīrīts. Procedūra aizņēma 30 min. Gan jau varētu patērēt vairāk laika un uztaisīt darbu pamatīgi.

L Lesikg 01.10.2022

Horrible experience - Ужасный опыт! Врач Виктория испортила здоровый зуб, и этот зуб откололся дважды после визита к ней в течении 2 недель! Доктор стала использовать очень плохой материал, её косметическая работа тяп -ляп, все делает в спешке, без качества (надо же каждые пол часа взять нового клиента), непрофессиональное отношение, гонор, ее дентал ассистент очень грубая, и очень завышенные цены, я бы сказала космические. Доктор поднимает цены после работы без предварительного обсуждения с клиентом, требует платить наличкой, так что обговаривайте цены до того, как вы подтвердите работы с ней и убедитесь, какой и как она будет вам делать этот зуб, и надо ли его вообще сверлить. В этой клинике - главное деньги, а не здоровье пациента, к сожалению!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы