LV RU
www.sudzibas.lv Vineta Volkovica Attieksme un dokumenti/izraksts

Vineta Volkovica - Attieksme un dokumenti/izraksts

Biju tiko palikusi stāvoklī,pieteicos uz konsultāciju pie ginekoloģes Vinetas Volkovičas.Pirmajā vizītē attieksme personīgi pret mani bija jauka,bet pret iepriekšējo pacienti ne tik jauka,jo sāka stāstīt man sliktas lietas par iepriekšējo pacienti,kas būtībā man nemaz nav jāzin,bet ne par to stāsts...
Man tika uztaisīta sconogrāfija, un tika konstatēts ka mana grūtniecība ir pārtraūksi...tālākā darbība ,jāpierakstās uz saucamo tīrīšanu,pierakstija mani pēc nedēļas.Pēc nedēļas tika uztaisīta operācija par kuru tika samaksāta ne maza nauda 320-350eur. Pēc operācijas ejot prom no klīnikas gribēju no Vinetas izrakstu par veikto operāciju,bet vina jau bija citā operācijā,klīnikā nepaliku gaidīt viņu, lai dabūtu šo izrakstu,jo pati esmu pēc operācijas,un psiholoģiski nejūtos labi.Piezvaniju nākamajā dienā viņai, lai sarunātu kad un kā es varu dabūtu izrakstu no viņas par veiktajām darbībām,(kad zvaniju viņai,pie viņas bija pacients blakus kas drošien visu to dzirdēja)un tad sākās...visa viņas būtība un attieksme viss izlīda uz āru,tik daudz sliktu vārdu laikam nebiju savā mūžā dzirdējusi...un tas teksts vēljoprojām skan man ausīs,''ES NOŽĒLOJU KA TEVI PIEŅĒMU'' par ko?par to ka pajautāju izrakstu! Vai izraksts vispār nav jādod automātiski!? Par šādu naudu neuzskatu ka esmu pelnijusi šādu attieksmi! Neiesaku pie viņas griezties!

Ещё Vineta Volkovica жалобы

Комментарии (2)

donna b 19.10.2019

Kas si par brinumkliniku? Un protams ka artstei Tev jadod izraksts par manipulacijam, kas tika veiktas...

šo šokāāāāāā 23.10.2019

Veselības centrs4,Juglā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы