LV RU

Vienmer.lv - krāpšana

Vēlējos iegādāties akvāriju zivīm. Cenas neatbilst, kas norādītas mājas lapā. Palūdzu pārdevējam apskatīt akvāriju vai nav defektu. Pārdevējs teica, ka prece esot iepakota tā, ka nav iespējams to apskatīt. Atvedot mājās akvāriju secinu, ka stikls ir ieplīsis. Aizvedot atpakaļ pārdevējs pasaka, ka es pati to esot saplēsusi, kaut gan mašinā nebija kur sasist un no iepakojuma neizņemu. Līdz ar to diemžel pazaudēju 98 eiro. Pati potams esmu vainīga, ka uzticējos šai interneta firmai. Bet vēlos, informēt, lai citiem tā negadītos. Obligāti uzstājiet, lai pārdevēji parāda un tiešām pārliecinietes uz vietas, ka ar preci viss kārtībā.

Дополнено Inta Slucka 11.03.2019

Žel, ka mūsu valstī ir negodīgi pārdevēji

I

Комментарии (7)

Life_is_life 11.03.2019

Ieliec seit pardeveja vards uzvards ;)

I Inta Slucka 11.03.2019

Diemžel nezinu. Veikals atrodas Rīgā, Senču iela 2

J JelenaSed 15.03.2019

Jums vel paveicas! Kad māns virs paprasīja parādīt akvāriju par kuru mēs jau samaksājam (trīs reiz dārgāk nekā citur), pārdevējs pacēla to kaste ar akvāriju un iedeva virām pa galvu, pēc tam smejas un saka ka jūs esat ļoti mazs un es jūs nepamanīju, tāpēc jūsu vaina kā akvārijs ir salauzts, mēs pazaudējam 250euro, plus, virā ar ātro palīdzību aizvedam uz slimnīcu, ar nereāliem galvas sāpēm, virs palika Stradiņā veselo mēnesi. Pēc mēnesi tas pārdevējs zvanīja manām virām un piedāvāja iegādāties jauno akvāriju par izdevīgo cenu 40 litrs akvārijs ar atlaides par 390 euro, tas pats akvārijs DinoZoo maksa 45 euro! Pilna krāpšana!

J JelenaSed 15.03.2019

Es zinu vismaz 6 cilvēkus, kuri arī ir kļuvusi tāda paša situācija. Es viņiem ieteicu šo veikalu. Parasti tie cilvēki man nepatika, un tie kas man kaut ko izdarīja slikto, es cenšos neparadīt kā esmu dusmīga un ieteicu šo veikalu. Pēc tam viņi man stāsta kā pazaudēja naudu:) Gribējām nopirkt akvāriju bet nopirkām stikla burku:(
Tāpēc nezinu kā ir labāk, lai tas veikals strādāja vai nē, ja viņu nebūs, kur palīks visi salauztie akvāriji no piegādātajiem? Kur man sūtīt tos cilvēkus kuras man nepatīk?
Es taču nesūtīšu uz DinoZoo kur par Zivtiņam neko nesaprot, vai cita Internet veikla kur pat arī nezin kas ir akvārijs. Šeit reāli speciālisti kuri tiešam var paskaidrot viss par akvārijiem. Viņi reāli var atbildēt uz visiem jautājumiem, var paskaidrot par visiem piedāvātam precēm, viņi ņemas ar saldūdens akvārijiem, jūras akvārijiem un pat arī dīķiem! Viņi audzē dzīvas akvārija augus un jūras korāļus. Viņi ir vienīgie tāda līmeni speciālisti kuri reāli var nodrošināt ar vislabāko, viskvalitatīvāko preci pat vissarežģīto akvāriju! Vienmer.lv ir lielāka izvēle priekš tiem kuram akvārijs ir mīļāka hobijs. Tāpēc es 100% zinu ka tie kuriem es ieteikšu šo veikalu citur neaizbrauks un tur ka vienmēr saņems pa galvu!

J Januks 15.03.2019

А мне они вообще кочергу в одно место засунули, до сих пор сидеть больно! На кол их, пусть знают каково мне было!

Купил у них деталь для фильтра,оказалась с износом.Возврат отказались принимать. Обманщики,да ещё в добавок и грубияны

I Indra88 19.01.2021

Veikala pārdevējs nekaunīgs,mūžīgi cenšas iestāstīt to dārgāko.Kartes nepieņem,termināla nav bet cenas nebūt nav mazākas ka citur.Kad piedāvāju samaksāt caur internet veikalu,saka izdomāt visādas muļķības ka jāpērk prece par vismaz 20€ utt.Pie kases pielikusi veselu lapu ar noteikumiem,ka nekādas preces atpakaļ neņem un neko nemaina.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы