www.sudzibas.lv Vidaxl Marketplace Europe B.V. Zemas kvalitātes preces/atgriešana

Vidaxl Marketplace Europe B.V. - Zemas kvalitātes preces/atgriešana

Nopirku plauktu, pa 120 eur, atnāca sen neredzēts mēsls. Skaidas bija sabirušas iepakojumā, domāju, nu nekas salikšu plauktu. Saliku, skatos visās malās lamināts lobās nost, šuves šķības, urbumi tapām neprecīzi, vienuvārd sakot mēsls.
Tad sāku saraksti ar vjetnamiešu robotiem par atgriešanu, raksti ko gribi, pretī dabū tulkotu standarta tekstu, kur teikts, ka produktam jābūt tādam kā saņēmu, lai gan tas nav iespējams, skapis ir salikts un tad konstatēti bojājumi, bildes viņiem sūtīju, bet tas robotiem laikam neinteresē.
Kā tas beigsies nezinu, bet iesaku izvēlēties preces no citiem piegādātājiem, kuriem ir serviss Latvijā un kuru produktu kvalitāte kaut attālināti atbilst cenai.

A

Комментарии (1)

Ontūns 12.08.2022

Pilnībā varu piekrist. Bērnam pasūtīto gultu nācās pašiem pārkrāsot, lai slēptu defektus un nenokrāsotās vietas. Dēļi bija zaraini, skrūvju vietas neprecīzi izveidotas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы