LV RU
www.sudzibas.lv VIADA Kas tas par murgu?

Viada - Kas tas par murgu?

Šovakar piebraucu pie Adus Salaspils, lai uzpildītu degvielu. Pēc norēķināšanās ar karti devos pie tanka, taču degvielas uzpildi veikt nebija iespējams. Uzpildos šeit regulāri. Nolēmu samaksāt vēlreiz, taču, kad devos maksāt, automāts uzrādīja, ka mans izvēlētais sūknis ir aizņemts. Devos prom uzpildīties citur. Kas tas par murgu? Sakārtojiet, lūdzu, savu iekšējo sistēmu!

25.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

12

Комментарии (4)

Tu Turkey901 25.02.2020

1 reizi notika kaut kāds "gļuks" un uzreiz ir jātaisa traģēdija, jāsūdzas, jāaicina sakārtot staciju, nomainīt aparatūru un darbiniekus.

12 123students 25.02.2020

Neesmu pirmais cilvēks, kam šādi atgadās. Par darbinieku mainīšanu nebija ne runas. Šādas situācijas ir nepieļaujamas jebkurā sevi cienošā uzņēmumā - klients veic maksājumu, taču nesaņem pakalpojumu. Nauda paliek nauda un nevienam nav patīkami to izmest vējā. Lai jauks vakars.

Tu Turkey901 25.02.2020

Pirmkārt, Jums tā gadās pirmo un vienīgo reizi pa ilgiem laikiem.
Otrkārt, ja Jūs zinat, ka citiem tā gadās, tad labprātīgi izvēlaties dabūt pa pauri ar grābekli?!

12 123students 25.02.2020

Ne Jums spriest par apstākļiem un to, cik reižu vai kādu iemeslu dēļ apmeklēju noteikto degvielas uzpildes staciju.
Mans ieraksts šeit tika veikts ar noteiktu mērķi - uzlabot esošo situāciju uzņēmumā un atgūt savus velti iztērētos līdzekļus. Ar kādu nolūku ierakstus šeit veicat Jūs? Novēlu atrast lietderīgākas nodarbes. Kā jau minēju - lai jauks vakars. :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы