LV RU
www.sudzibas.lv Vestule un Krieviju Nenonāk līdz adresātam

Vestule un Krieviju - Nenonāk līdz adresātam

Man Krievijā dzivo radi. Voronežas apgabalā. es regulāri sutu viņiem gan vēstules, gan paciņas.
Bet vēstules šat tad nenonak līdz adresātam, nerunājot par to, ka paciņas tiek taisītas vaļā un no tām pusi izņem arā, laikam jau savām vajadzībam. Ka es to zinu? Es sūtot paciņu rakstu vēstuli, kuru kopa ar paciņu nelieku, bet sūtu atseviški. Radi saņemot paciņu var salīdzinat tas saturu ar rakstīto vēstulē. Tas ir cūcīgi.. Es jau nesūtu kaut ko dargu.. Vienkarši zīmuļīši, burtnīcas un t.t. Mani radi nav bagati un māsīcam skolas lietas ir vajadzīgas... bet ari to prieku pasts viņiem liedz...

S

Комментарии (5)

K Katja 16.12.2009

Vai Jūs apdrošinājat paciņu?

M max 16.12.2009

Cūcība gan. Pamēģiniet DHL. Man liekas, ka tie piegadā daudzkur Krievijā arī.

Z z 17.12.2009

Ne diemzel tad neapdrosinaju... jo nebiju domajusi ka ta bus

R Raivis 18.12.2009

aizsuuti viniem naudu, lai vini pashi nopeerk, ko viniem vajg, tas tachu leetaak un droshaak sanaaks.Loogiski, ka krievijas pastaa apzags tavu paku, viniem taa pienemts.

R Raivis 18.12.2009

vel piebilde komentaaram, tikai naudu nesuuti caur pastu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы