LV RU

Veselības komplekss NIKA - Komunikācija

Neprofesionāla komunikācija ar klientu. Vizītes nepieciešamība jāskaidro ar SMS. Par "labdien", "uz redzēšanos" vispār neiet runa. 1.5 nedēļas laikā tā arī neizdevās normāli vienoties par vizīti.
Turpretī citā praksē vietā, par spīti manai aizņemtībai, izdevās lietišķi un laipni atrast man piemērotu laiku 1 zvana laikā!

Us

Комментарии (1)

Li Linda 07.07.2017

Vecs komentārs, var neņemt vērā. Gadu apmeklēju Nika veselības centru un tur ir ļoti laipna administratorīte kura vienmēr atbild un nāk pretī ar laikiem un vienmēr pierakstīs klientu. Ja vajadzēs skries pie paša fizioterapeita, lai vienotos var vai nevar paņemt ari mani piemēram. Ļoti jauks un atsaucīgs personāls, kā arī individuāla pieeja katram klientam! :) Paldies viņiem par to, jauki uz turieni dotiek ikreizi :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы