Veselības Centrs Pļavnieki - Slikts serviss

Noteikti neiesaku zobārsti vaļinieci!
Zobārsts ar sliktu attieksmi un nekvalitatīvu darbu!
Draugam ir diezgan nopietnas problēmas ar zobiem un pie šī "zobārsta" bija jau 5 reizes, šodien bija jābūt sestajai. Pa visām reizēm, ne viens no zobiem netika Salabots līdz galam, katrs no viņiem bija iesākts un pamests procesā.. Bet punktu visam pielika nekvalitatīva priekšējā zoba labošana, zobs tika atstāts ļoti vājš uz vairāk kā 2 nedēļām un šoreiz ārsts nemaz netaisījās turpināt, bet gribēja ķerties klāt citām zobam, kā rezultātā jau toreiz taisot priekšējo zobu viņš atplīsa pēc 3 dienām un tagad viņu esot jārauj ārā.
Draugs atnākot šodien pie vaļinieces, pateica, ka tā nav nekāda kvalitāte par attiecīgo naudu (pietam iepriekšējo reizi maksājot, nepareizi tika sastādīts rēķins un draugam nācās pēc aptuveni stundas braukt atpakaļ, jo zobārsts zvanīja un dusmīgā tonī teica, ka vēlas saņemt naudu par savu darbu) . Pēc teiktā par kvalitāti un par kādu darbu šeit īsti vispār var iet runa, ārsts pateica, ka neko nelabos un izdzina draugu ārā no kabineta.
Jā jums ir svarīgi nezaudēt jūsu zobus un nav vēlēšanās Dāvināt naudu nekvalitatīvam zobārstam, tad noteikti neiesaku doties pie šī ārsta.
Mums nu ir dikti drūma pieredze, it īpaši ka tas ir priekšējais zobs un dēļ šāda veida "speciālista" tagad esam spiesti steidzami meklēt kā šo viņas darbu labot.

18.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (2)

Saivii 18.02.2020

Izklausās briesmīgi, bet te arī sūdzības par šo vietu čupām

A Aleks ////////// 18.02.2020

Rakstiet sudzibu veselibas inspekcijai, vini Jums noteikti palidzes

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы