РешеноVCA Pļavnieki - Slikts serviss

Bija ļoti lielas problēmas ar muguru, pirakstījos pie neirologa Mūza Čistjaka, gaidīju pierakstu 3 mēnešus un beidzot 31.01.2017 tiku pie ārsta. Ārste bija ļoti nikna ka mans ģimenes ārsts iedeva man nosūtījumu pie neirologa, palīdzība netika sniegta, bet saņemu slēdzienu no neirologa manam ģimenes ārstam, ka nerologs ar muguru nenodarbojas. Pēc kāda laika aizgāju pie cita neirologa, kuru rekomendēja mans draugs, rezultātā dabūju vajadzīgo palīdzību: recepti uz medikamentiem, nosūtījumu uz mr, nosūtījumu uz fizioterapiju un uz masažām.

10.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена angel700 10.11.2021

Vēlos dzēst sūdzību un ievadīt no jauna

A

Комментарии (2)

A aleksandrs4 10.11.2021

Manai mammai bija līdzīga pieredze: bija dažu rokas pirkstu nejutīgums, neiroloğe Mūza Čistjaka paziņoja, ka nav viņas kompetences jautājums. Nekāda palīdzība netika sniegta.

У меня была проблема в 1 больнице.я пришел к хирургу Карлису и он сказал что у меня нету послеоперационной грыжи,но я чувствовал...я сходил в этой больнице к врачу хирургу Вячеславу и он сразу увидел у меня 2 грыжи и сделал мне операцию.это зависит от врача.есть врачи безответственные.спасибо Вячеславу Попкову.Хирург от Бога.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы