Veselības Centrs Pļavnieki - Registratura

Sveiki. Velos padaliities ar negatiivu pieredzi, Veselības centrs Plavnieki...Registraturaa 1. staavaa stradaa ljoti nelaipni darbinieki es uzskatu,ka tadu attieksmi neviens nav pelnijis un tadi cilveki ja nemak stradat,tad jastradaa par apkopejam kur nav saskarsme ar citiem cilvekiem!

R

Комментарии (3)

. ...vilusies... 08.04.2014

Piekrītu.
Es, bērniņa gaidībās (vēl nevar redzēt), gāju pieteikties uz sirds pārbaudi, bet pretī saņēmu rupju attieksmi. Teicu, ka esmu grūtniece un man ir nosūtījums uz eho sirdij, viņja man rupji - varbūt sirds slodzes testu vajag...nu kā tā var, kā var pret sievieti bērniņa gaidībās tā...Man ir ģimenes ārsta nosūtījums, kurš nebija līdzi, bet domāju, ka jau jau esmu tepat, uzreiz pieteikšos, jo zinu, ka garas rindas. Uz ko viņa man rupji atbildēja, ka nevar mani pierakstīt rindā, ja nosūtījuma nav līdzi, jājautā, kā var pieteikties pa telefonu, ja viņi to nosūtījumu neredz.

P Pateretais 03.01.2015

Piekrītu visām uzrakstītām.
Rakstīju e-pastu priekšniecībai par reģistratūras attieksmi pret klientiem, bet tā arī nesaņēmu atbildi.

I Inta Platace 08.03.2023

Es ari pikritu visam rakstitajam plavinieku registratura strada nelaipnas damas kuras nemak runat ar klientiem

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы