Veselības Centrs Pļavnieki - Ārsta attieksme

Bijis pieraksts pie ārsta oftalmologa - Pimenovs Andrejs, Kurš ir parak nelaipns. Pierakst bijis uz 15.00, sastrēguma dēļ poliklīnikā biju 15.15. Ārsts paskatijas uz mani un pateicis ka nepieņems un palūdza pierakstities uz citu datumu. Ok, ta mēs izdarijam, pieraksts uz 14.40, ierados savlaicīgi, bet ārst pieņema tikai 14.55. Kāpēc man jāgaida?

Дополнено danoksa 15.02.2018

Ārstam ir tiesības kavet, bet man nekada gadījuma. Fu attieksme ārsta

D

Комментарии (13)

Dainis 15.02.2018

Ir cilvēki, kas sēž rindās gadiem, jūs par 15 min sūdzaties.. ''Fu''

D danoksa 15.02.2018

Man arī bija rinda 6mēn un ārst vienkārši atteicas pieņemt. Vienkārši es jau sen pamanīju ka uz Pļavniekiem - veselības centru nav jēgas braukt. Centrālajā laboratorija - ar senioriem runa paaugstinātajā toni, reģistratūrā - vienmēr bez noskaņoju un ar paaugstina balsi. Tāpēc pēc pieredzes labāk samaksāt 40 eur nekā gaidīt rinda 6 mēn./ gadu un nesagaidīt.

Vienkāršss jautājums: jums vajag pie ārsta, jeb ārstam vajag jūs?

C critical thinker 15.02.2018

nu, vispār jau abpusēji, ne, vismaz no finanšu viedokļa?
ja esi principiāls, tad arī pats laiku ievēro. pacientu nepieņemšu... pacients pagaidīs... kaut kā ne tā sanāk

veesaa007 15.02.2018

Tev pašai FU. Nez, kā ārstam vajadzēja rīkoties? Pl.14.40 izsēdināt no kabineta iepriekšējo pacientu, lai tikai danoksa tiktu precīzi laikā pie dr?

D danoksa 15.02.2018

Vai ārsts arī var atteikt pacientam, kurš gaidīja savu rindu 6 mēn. un sastrēgumā dēļ nokāvējā un ārsts atteicas pieņemt!

davfreim 16.02.2018

Nu itkā nevar izbraukt laicīgi un ierasties kaut 30min ātrāk, sastrēgumu laiki visiem ir zināmi un, ja ir ārpuskārtas sastrēgums, tad, izbraucot laicīgi, tāpat nekavēsi. Savās neizdarībās vainot citus ir muļķīgi.

D danoksa 16.02.2018

Diemžel avarijas uz ceļa mes nevaram prognozet!

Pacco_al 15.02.2018

Es vakardien biju pierakstītjs pie ārsta 18:45 tiku 19:20 bet tomēr vēl dzīvs un nekas man notika. Kavēt gan nav labi un smuki. Ja gribās pieņemšanu pa minūtēm, tad jāiet uz lepnākām klīnikām, kur nav tik daudz pacientu un katru sagaida pie durvīm laipna reģistratore un pavada līdz ārsta kabinetam, par attiecīgu samaksu protams.
Visi mēs gribas servisu un gribam dzīvot sapņu zemē, bet būs reālisti. 15 min gaidīšana rinda nu tiešām nav traģēdija.

C critical thinker 15.02.2018

bet par ko ir runa - ārsts drīkst neievērot laiku, pacients tiek iebradāts zemē - nu nav jau tā, ka visi pacienti to vien dara kā kavē

davfreim 16.02.2018

Kāpēc TEV jāgaida?! Tāpēc, ka TEV ir vajadzīgs šis pakalpojums, nevis kādam citam tas ir vajadzīgs. Ārzemēs šitā izrunātos tevi apkārtējā sabiedrība noraktu zem zemes. Nez kapēc pie mums visi uzskata, ka tikšana pie speciālista ir garantēta, nevis kaut kas par ko jābūt priecīgam un pateicīgam, kā tas ir ārzemēs...

veesaa007 16.02.2018

Protams, ka ir 5- 10 (?) % gadījumu, ka ārsts tiešām principiāli nepieņem pacientu, kurš ir nokavējis. Bet paskatieties uz situāciju no otras puses- varbūt ārsts beidz darbu, jo kabinetā nāk strādāt cits kolēģis ar savu pierakstu. Varbūt pašam ārstam jāved sava sievasmāte pie traumatologa (piem.) Varbūt beidzot ir laiks aiziet pusdienās. Utt., utt. Tā ka ārsts arī ir cilvēks un arī ārstam ir tiesības! ne tikai pacientam! p.s. 6 mēnešus gaidīts pieraksts un nevar ierasties laicīgi? Pie tam- dienas vidū sastrēgumi? Izskatās, ka situācija tiek pasniegta pārāk "izdaiļota" danoksas labā.

D danoksa 16.02.2018

Man nav problemas pagaidit, bet Jūs pat nevarat iedomāties, ka ārsts to pasniedza - "ka nepieņems" es pat pagaidiju kad rinda beigsies. Neviena cilvēka rindā un darba laiks vel stunda. Vienalga principa dēļ nepieņema... Tas vairs nav aktuāli!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы