LV RU

Veselības centrs 4 - Slikta attieksme

Labvakar, ir tāda situācijas, ka cilvēkam no bērnības ir bronhiālā astma. Bet viņš šo bronhiālo astmu ir pārspējis. Lieta ir sekojoša. Veselības centrs 4 - Brigita vesela, kurai jau uz pensiju jāiet ap 60 gadim vairāk. Krišjāņa barona iela 117. Visu laiku klientu sūta uz daudz dažādam procedūrām, kaut vai tas vairs nav nepieciešams. Šodien atteica pacientam inhalatoru, bez kura viņš nedrīkst spert vienu soli no majam. Jo var rasties grūta elpošana. Brigita vesela, pateica, ka medikaments tik izrakstīts ar recepti tikai, kad pacients visus izmeklējumus izstaigā, sanāk cilvēkam jāmirst nost ir, a dakterei ir galvenais iziet izmeklējumus, kur jāpierakstās uz 6 menešiem Rindā stāvot. Lūdzu kad vediet pie šī ārsta Brigita vesela, kontakttālrunis - 67847100
e-pasta adrese - [slēpt]@inbox.lv

ko jūs varētu ieteikt šāda situācija, kur jādodas sūdzēties, par medikamentu ne izrakstīšanu, kas nepieciešams kabatā turēt ik brīdi. Lai tiktu šis ārsts brīdināts.?

13.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (1)

V Veselības centrs 4 13.08.2020

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju, bet lai varētu izvērtēt ārsta rīcību konkrētajā gadījumā, mums ir nepieciešama detalizētākā informācija. Tāpēc aicinām iesniegt rakstisku iesniegumu SIA "Veselības centrs 4", kurā norādiet savu kontaktinformāciju, lai varam identificēt konkrēto pacientu un aprakstiet detalizēti situāciju.
Ar cieņu, SIA "veselības centrs 4"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы