LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neveiksmīga abdominoplastika

РешеноVC4/ Nonna Tomiseva - Neveiksmīga abdominoplastika

Veicu abdominoplastiku vc4.
Operāciju veica Dr Nonna Tomiševa.
Pēc operācijas noņemot plāksterus ieraudzīju ka mana naba izskatas pēc anusa un ir novietota nevis pa vidu, bet uz vienu malu no vidus līnijas. Dr Tomiševa no sakuma gribēja man ieskaidrot ka tas ir no pampuma.
Kad pampums nogāja bija skaidri redzams ka naba atrodas nevieta. Dr tam piekrita un veica nabas korekciju.
Naba nu atrodas pa vidu bet ir briesmīga. Ta ir liela,ta nav apala un jau tagad redzu ka nāksies vērsties pie cita speciālista lai to uztaisītu normālu.
Ar to ka naba ir vienas retas vien nepietika-korekcijas laika Dr laikam ir roka tricejusi un man blakus nabai ir iededzinātas 2 papildus retas. Ari tas vel nav viss. Pats griezums zem vēdera uzskatu ka ir veikts nepareizi.
Parasti šadu griezumu veic c forma. Mana gadījuma Dr izdomāja griezt ka viņa izdomāja-proti griezuma gali iet uz leju. Kad jautāju kāpēc ta- Dr atbildēja ka gribēja saglabāt tetovējumu,lai gan pirms operācijas viņai teicu ka to darit nav vajadzības jo tapat retai un tam tetovējumam reiz tiks tetovēts pa virsu.
Nu rezultāta man vel sanos ir adas kabatas kuru ari varēja nebūt.
Ar operāciju esmu neapmierināta un uzskatu ka mani gandrīz 3000 eiro tika izmesti veja.
Dr Nonnai Tomiševai uzskatu ka pilnīgi nav pieredzes šada veida operācijas.
Citiem sirsnīgi iesaku 100x padomat pirms griezties pie viņas.
Ja jau viņa pamanijas nabu piesut greizi tad ko viņa var izdarit ar cilvēka seju???Bail padomat...

Жалоба успешно разрешена awalanch 14.02.2017

PProblēma vēl nav atrisināta,bet vc4 vadītāja sola to atrisināt.

A

Комментарии (10)

K Krishinjsh 11.01.2017

Ļoti atklātasbildes,lai neteiktu vairāk, brīžiem pat nesaprotami atklātas, bet tai pat laikā jūtu līdz. Ceru, ka Jums izdosies visu savest kārtībā, bet no daktera noteikti vajadzētu prasīt atpakaļ naudu vai vismaz daļu no tās, vai ideālajā gadījumā prasīt, lai viņš sponsorē cita ārsta pakalpojumus, kurš šo visu izlabos!

R Raitis Kurpnieks 11.01.2017

Vēl plikāk nevarēja? Bižku zemāk un jau vāveri var redzēt. Naba ir manāmi šķība, gan jau sanāks vienoties.

K Karline25 18.01.2017

Arī neiesaku ārsti Nonnu Tomiševu. Pēc konsultācijas apmeklējuma pie šīs speciālistes man nācās atgūties vairākas dienas. Augstprātīga attieksme, tonis kādā runā ar pacientu, nicīgi komentāri pēc uzdotajiem jautājumiem, kaut ko tādu nebiju pieredzējusi kopš padomju laikiem valsts poliklīnikā. Doties pirmo reizi pie plastikas ķirurga jau tā ir diezgan liels pārdzīvojums, bet ,ja atbalsta un iedrošinājuma vietā gandrīz vai jāmeklē psihologs, tā gan nevajadzētu notikt.

K Kafijas_krūze 31.01.2017

Man pašai bijusi vēdera un nabas plastika, bet pie cita ārsta, Es atceros savu satraukumu pirmās nedēļas pēc operācijas, bet es tiku mierināta, ka viss būs kārtībā, rētas izlīdzināsies, viss sastāsies savās vietās. protams bija grūti noticēt, bet es savam ārstam uzticējos. Pēc pusgada tas viss tiešām izskatījās neskaitāmas reizes labāk. Tagad tikai retais, kuram konkrēti parādu rētu, zina un var pamanīt, ka man bijusi tik apjomīga operācija. es neuzskatu, ka ir korekti baidīt cilvēkus ar šādām bildēm. Neilgi pēc jebkuras operācijas pacients neizskatās labi. Ne jau velti ārsti brīdina, ka jāpaiet kā minimums pusgadam, pat drīzāk gadam, lai vērtētu operāciju rezultātus. Mana draudzene pie dr.Tomiševas palielināja krūtis-ir sajūsmā par rezultātu un arī visu pārējo!

A awalanch 31.01.2017

Es protams saproru ka gala rezultàts bùs redzams pèc laika.To ka naba bij piešùta šķìbi varèja redzèt uzreiz.Dr savu kĺùdu piekrita izlabot, bet labojot sarètoja manu vèderu vèl vairàk :(

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Ak dies, vēl izdoti 3000 eiras? Mīļā, sūdzi tiesā un apmaksā to naudu.

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

...lai apmaksā Tev naudu, sory, kļūdas teikumā.

K Krocokot 26.04.2017

Делала у нее лабиопластику и тоже недовольна результатом - получилась заметная асимметрия и общий вид некрасивый, как обгрызано все. Переделывать буду у другого хирурга.
Томишеву не рекомендую!

E ernestine133 11.04.2021

скажите пожалуйста, а у какого хирурга переделывали?

W wwoki 09.02.2021

vispār briesmīgi, šausmas. Ir kāds blefoplastiku pie viņās taisījis? Lasīju ka šī taisot, ir atsauksmes?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы