www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nelaipna reģistratūras darbiniece

Veselības centrs 4 - Nelaipna reģistratūras darbiniece

Zvanīju uz Magnētiskās rezonanses centru (Mārupes iela 1. A) , lai pieteiktos Mr. Pacēla klausuli sieviete, kuras balss jau skanēja neapmierināti. Izstāstīju savu vajadzību, nemācēju konkrēti pateikt vārdus, kas rakstīts nosūtījumā, par ko man nelaipni tika aizrādīts. Uz piebildi, ka man ir ārsta nosūtījums, saņēmu nelaipnu - mēs esam maksas iestāde. Brīdī, kad teicu, ka vispirms paskatīšos, kas konkrēti rakstīts nosūtījumā, reģistratore sāka smieties. Noliku klausuli un pieteicos ars uz Mr.

28.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (4)

T TasPatsTas 05.05.2022
Neadekvāta attieksme

Strādā persona kas tikai sevi uzskata par dakteri narkologu... Iesaku cilvēkiem ejot medicīnisko komisiju ierakstīt audio sarunu ar narkologu trešajā kabinetā, vēlāk noderēs. Tāda sajūta ka pēc viņa psihoterapeits ilgojas

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V Veselības centrs 4 04.07.2022

Labdien,
SIA "Veselības centrs 4" aicina iesniegt rakstiski savu sūdzību, lai varam izvērtēt konkrēto gadījumu, veikt nepieciešamās darbības un sniegt Jums rakstisku atbildi.
Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

V Veselības centrs 4 28.06.2022

SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pinveidošanā. Pārrunāsim aprakstīto situāciju ar reģistratūras darbinieci un atgādināsim par klientu apkalpošanas standartu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы