LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Inese Martišūne - ginekologs ar lielo burtu

Veselības centrs 4 - Inese Martišūne - ginekologs ar lielo burtu

Briesmīga, nepieklājīga, nekompetents ārsts. Tā vietā lai skaidrotu kas ir par problēmu, saņem klusumu un kad pajautā kas ir par problēmu, atbild ar nicinājumu un noviržas no tēmas, tāda jušana ka viņa pat nezin kas par problēmu bet toties uzbraukt virsū un novelt visu uz stresu viņa māk. Nesaprotu kur viņa ir dabūjusi savu diplomu un atļauju strādāt ar cilvēkiem. Par vizīti samaksāju 85 euro un tā arī nezinu vai man ir problēma vai nav, tāpēc, ja jums rūp sava Veselība silti iesaku meklēt kādu citu ārstu.

09.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Комментарии (1)

V Veselības centrs 4 16.09.2020

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju, bet lai varētu izvērtēt ārsta rīcību konkrētajā gadījumā, mums ir nepieciešama detalizētākā informācija. Tāpēc aicinām iesniegt rakstisku iesniegumu SIA "Veselības centrs 4", kurā norādiet savu kontaktinformāciju, lai varam identificēt konkrēto pacientu un aprakstiet detalizēti situāciju.
Ar cieņu, SIA "veselības centrs 4"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы