LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Vienaldzīga, neprofesionāla attieksme, iespējama naudas izkrāpšana

Vc4 - Vienaldzīga, neprofesionāla attieksme, iespējama naudas izkrāpšana

Ķirurgs, proktologs Andris Gardovskis (veselības centrs 4) izrādīja pilnīgi vienaldzīgu, bezrūpīgu attieksmi, nesniedzot man nepieciešamo informāciju par manas veselības stāvokli, sekli atbildot uz maniem jautājumiem. Ārsts Andris Gardovskis izrakstīja medikamentus, kas tieši nepalīdzēja manam veselības stāvoklim, bet tikai remdēja diskomfortu, un piedāvāja operāciju 1000 eur vērtībā kā vienīgo risinājumu. Pēc vizītes jutos bezpalīdzīgs un apkrāpts, jo 10 min pilnīgi nevērtīga vizīte izmaksāja 60 eur - vidēji divas reizes vairāk, kā citos centros.

Uzreiz operācijai nepiekritu, un vēlējos noskaidrot cita ārsta domas. Rezultātā mana veselības problēma tika atrisināta 2 nedēļu laikā, sekojot ārsta Aināra Boka (rīgas 1. Slimnīca) norādījumiem un lietojot citus medikamentus, kas tieši iedarbojās, lai likvidētu manu problēmu. Operāciju, kā izeju no situācijas otrs ārsts vispār neapsvēra. Attieksme bija ļoti saprotoša un profesionāla.

E

Комментарии (3)

V vitols 07.11.2019

Bet viņam ir jāskatās tavs dupsis, ko tu gribēji, lai kāds tavu dupsi tāpat skata.

V Veselības centrs 4 03.12.2019

Labdien, Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota filiāles vadītājam un “Veselības centrs 4” kvalitātes vadītājai, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar iesaistīto speciālistu. Vēlamies atzīmēt, ka Dr.A.Gardovskis ir savas jomas augstas kvalifikācijas speciālists, kurš piedāvā klientiem labākos ilgtermiņa risinājumus. Līdz šim sūdzības par ārstu nav saņemtas. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

A aichels 05.03.2021

Man arī bija slikta pieredze ar Dr. Gardovski, diemžēl pieredze bija bēdīga. Pēc Radio frekvences 2 nedēļas uz tramadola nosēdēju, ārsts pat necentās un neuzklausīja radušos situāciju, atbilde viena, tas ir normāli pēc šīs procedūras. Pēc diviem gadiem mocīšanās nekas nav mainījies. Neiesaku šo speciālistu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы