LV RU

РешеноVenspils Slimmnīcas Diennakts Traumupunkts - Ļoti slikts serviss

Ventspils traumpunktā pacientam atsakās sniegt palīdzību, jo tādas procedūras viņi nedarot, labi ja viņi nedara nedara, bet tad vismaz varēja pa taisno nogādāt pie speciālista, jo speciālists vēl strādāja attiecīgajā laikā un 10-15 minūtes procedūra iztaisīta būtu, zāles uzrakstīt 1 2 minūtes un viss problēmma būtu atrisināta, bet nē paši nedara un pie speciālista arī neved taisnā ceļā, tas ir ļoti ļoti ļoti slikts serviss!

Жалоба успешно разрешена Nenopietni1 27.12.2019

Šeit sudzibas.lv komentāros tika norādīts Acīmredzot nebija tik akūtā vaina, kā Jums šķiet. Dodieties pie ģimenes ārsta un risiniet jautājumu sākotnēji tur. Līdz ar to ja tā nav akūta problēma un to nevajag risināt steidzamības kārtā,tad viss ir skaidrs un problēma tiks risināta pamazām. Paldies par informāciju!

N

Комментарии (6)

A arnitaa 27.12.2019

Atkal mistiskās procedūras, ko vispirms atteicās ātrie darīt un pēc tam arī slimnīcā nedara? Ja tas nav akūts gadījums, tad pie speciālista ir jāpierakstās un jāiet rindas kārtībā. Ja ir akūta problēma, tad uzņemšanā izsauc dežūrējošo speciālistu, vai arī liek nodaļā.
Pie tam speciālistam, kuram bija vēl darba laiks, gan jau bija pacients ar pierakstu, kas jāpieņem.

N Nenopietni1 27.12.2019

Tāpēc jau gāja caur traumpunktu lai tiktu pie speciālista,varbūt kādam šķita kad tā nav akūta problēma,bet ir akūts gadījums! Tad kāpēc neizsauca to dežūrārstu lai izdara visu turpat uz vietas un viss? Likt nodaļā un ,kad tad tikai būtu palīdzēts pirmdien labākajā gadījumā un tikmēr nekas netiktu darīts nekas un tik pa velti noplēstu naudu pa atašanos nodaļā,nē paldies,tad nevaja,ja nevar izdarīt lietu uzreiz! Pat ja bija pacients ar pierakstu,palaistu to vai tos kam pieraksts un pēctam pieņemtu kas nav ar pierakstu 10-15 un viss tiktu izdarīts un viss būtu kārtībā!

M Mego izmeklētājs 27.12.2019

Tātad nebija akuta situācija- ģimenes ārsts -nosūtijums

L Lailailai 27.12.2019

Domāju, pa zaļo koridori, Ugāles iedzimto “doktoru” tikai psihiatrijas klīnika uzņemtu.

A arnitaa 27.12.2019

Acīmredzot nebija tik akūtā vaina, kā Jums šķiet. Dodieties pie ģimenes ārsta un risiniet jautājumu sākotnēji tur.

N Nenopietni1 27.12.2019

Nu tad paldies par informāciju,tad zinās tagad kad nav nekas akūts un traks un tad nevajag satraukties zinās kad nekas traks nav un var gaidīt un tad lēnā garā atrisinās problēmu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы