LV RU

Velvets - Reķins

Dzerot ar draudzenēm dzērienus..sanjemot rēkjinu konstatējām, ka no mums tie kpieprasīta dzermanuada jau čekā ko saņēmām, bijām tiešām vilušās un parteigtas, JO atstāt dzeramnaudu ir klienta izvēle.
Mēs rekjinājāmies, ka par dzerieniem maksāsim tik, cik norādits dzērienu kartē, un ne vairāk.
Kadreiz pat double coffe bija šāda nekrietna, necienijama rīciba pret klientu, bet nu vņi ir, , labojušies ''
ko dariit?

J

Ещё Velvets жалобы

Комментарии (12)

. ....kl 31.07.2009

Daudzos krogos, restorānos utt ēdienkartē tiek rakstīts, ka par apkalpošanu būs XXXX %.

V varaselite 31.07.2009

Tā vieta ir pilna ar ārzemniekiem, tāpēc nebrīnies. Vajag zināt, kur lien. Tur agrāk sivietēm arī bija bezmaksas ieeja, ja atceries. tagad medniecēm arī jāmaksā nauda.

S Stepa6ka 31.07.2009

Privāta šaraška ko grib to dara, labāk viņus tad neapmeklēt vispār!

K Kleo 31.07.2009

Forši. Meituks runā par izvēli dot dzeramnaudu, bet pati raksta - mēs bijām rēķinājušās. Tā arī būtu teikusi - dzeramnaudu neatstāju, žēl naudas! Izvēle ir tad, ja laba apkalpošana balansē ar viduvēju. Bet vispār - normālās vietās patiešām ir jau ēdienu-dzērienu kartē ierakstīts, ka par apkalpošanu 10% klāt, tā kā nav par ko sūdzēties.

T toony 02.08.2009

Jautājums tāds, vai ēdienkartē bija norādīts, ka cenais tiek pieskaitīta dzeramnauda? Ja nē, tad var arī skandalēt - Double Coffee tā bija, ka bez brīdinājuma lika klāt, toties Habibi katrā ēdienkartes lpp rakstīts lieliem burtiem +10% par apkalpošanu. Pats kreņķīgākais, ka to naudu diezvai saņems viesmīlis - tā ir tikai iespēja paaugstināt cenu uz produktu =(

K katrīna 02.08.2009

Izskatās ka tu pirmo reizi būtu Vecrīgā.! Pate esmu viesmīle Double Cofee un varu pateikt viennozīmīgi, ka ir jārēķinās ar to, ka Vecrīgā tev būs klāt jāpiemaksā 10-15%.
Jau no gala sākuma arī Double Coffee ēdienkartēs bija rakstīts +10%, bet ne visi to pamana, jo rakstīts maziem burtiem. Jebkurā gadijumā to neizdomā viemīlis. Un tie 10-15% kas jāpiemaksā arī neiet viesmīles kabatā, bet uz ofisu.

N nu bet... 03.08.2009

Labrīt! Liekas, ka autore pirmo reizi būtu bijusi kādā restorānā/ieskrietuvē u.tml. vietā

B bambuss 06.08.2009

reti sūdīgs iestādījums!

I Ilze 17.08.2009

Pēc LR likumdošanas, nav aizliegts čekā " iesist" papildus samaksu par apkalpošanu.
Un visā pasaulē ir labi zināms, ka tā ir kultūra atstāt viesmilim 10% no sava rēķina.
Tāpēc jau tas ir cilvēks, kas tevi lutina, apčubina un tev pienes, par to tu arī viņu "palutini" .
Ja nepatīk, ja ir par dārgu - tad jāsēž mājās :D

L Lii 09.10.2009

Tas tiešām ir kkads neaudzinātais variants.Es vienmēr samaksāju rēķinu un pat neskatos vai tur ir 10 % vai nav, es vienalga dodu dzeramnaudu, tapēc, ka tas cilveks ir apkalpojis mani.man var būt pēdējais lats, bet es vienmēr atstāšu vai vispār tad neiet nekur.

G gron 14.11.2009

Parasti šādos gadījumos ēdienkartē/dzērienkartē ir norādīts cik % būs pierēķināts par apkalpošanu.
Nezinu, man liekas tikai normali, ja viesmīlis ir labi apkalpojis 10-15% par apkalpošanu ir ok!
Jautājums autorei! Ja nav noslēpums ar kādu summu tad bijāt rēķinājušās? :)

V Valentīna 14.11.2009

Kas tad kroga viesmīļi kāds īpašs cilvēku tips, kuriem maksā algu, bet vajag arī dzeramnaudu? Un ja nedosi, tad būsi sliktais? Maximā kasierēm arī moš vajag dot no pirkuma 10%. Viņa tak arī strādā. Man darbā maksā algu. Moš dzeramnaudu šefam izspiest?
Dot vai nedot, arī ārzemēs, ir katra paša izdoma. Labs noskaņojums, laba apkalpošana, katrs, kas grib var uzmest pa virsu. Bet ne automātiski. Tie krogi, kas grib turēt līdz sistēmai, var zili palikdami rakstīt ēdienkartē, ka par apkalpošanu jāpiemaksā. Viņi visticamāk vairāk zaudē, nekā iegūst. Tas tak ir bezgala stulbi, ka tu pasūti ēdamo un dzeramo, nezinot vai tas nebūs pa zemi izvārtīts un vai oficiante nebūs ar roku pakaļku slaucījusi un jau uzreiz paraksties apmaksāt tai tējas naudu. Lohs!!!
Un tie kas te bļaustās, ka dzeramnauda ir svēta lieta ir mazliet negudri, jo ir gatavi pa galvu pa kaklu ielīst dibenā kaut kādai oficiantei, kura pirmo mēnesi strādā un nevīžo vakarskolā piekto klasi turpināt. Ejiet un dodiet kaut visu savu naudu. Pēc tam varēsiet sūkāt ledu, bet būsiet apmierināti ar sevi, ka lūk es tai jaunajai oficiantei, kura grauž nagus, piemetu latiņu. Būs tai pacienta iemaksai pie venerologa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы