www.sudzibas.lv Velo Outlets Slikts serviss

РешеноVelo Outlets - Slikts serviss

Tā mans mērs ir pilns aizvedu uz garantiju nomainīt lampiņu + saregulēt bremzes, nomainīt kameru un riepu, bremzes nesaregulēja ok sīkums aizmirsa. Lampiņa pēc dienas atkal nedega, bildē redzams kā tika salodēts viss nesaprotamu iemeslu dēļ arī viena detaļa atlodēta viss ar auksto lodējumu. Riepa tika sabakstīta ar skrūvgriecni un izlīda pēc nedēļas drāts tā arī bija jauna jāpērk kopējie zaudējumi pēc viņu apkopes 70€ uz ko viņi paši atbild mums žēl ka tā sanāca un nepiedāvā nekādu risinājumu. Džeki kas tur strādā pateica ka priekšnieks šiem nepērk lodāmuru un nākas lodēt ar skrūvgriezni... Secinājums katrs pats var izdarīt priekš sevīm...

01.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Kristapsdiy 05.07.2022

Paldies,par operatīvo reaģēšanu uz manu problēmu, uzņēmums ātri piedāvāja kompromisu, pie kura rezultātā ir apmierinātas abas puses . Paldies par sapratni un veiksmīgu sezonu.

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы