www.sudzibas.lv Velo Outlets Slikts serviss

РешеноVelo Outlets - Slikts serviss

Iegādājoties velosipēdu, sākumā likās viss ļoti forši, bet otrajā nedēļā salūza pedālis, tieši tas stienis kurš ir vidū. Viss liecināja par zemu kvalitāti, bet jebkurā produktā gadās brāķis un tas ir tikai normāli - tā es nodomāju
garantijā atvainojās un salaboja.
Tālāk - ritenis nebija kārtīgi saskrūvēts, jo priekšējais pārslēdzējs pie zobrata noķīlēja, dēļ tā ka nebija pievilkts, būtu darbinieki pateikušu, nebūtu bijis problēmu pašam visas skrūves pievilkt. Visticamāk uz ātro saskrūveja, bet tā tomēr nav tā lielākā problēma.
Rotori (bremžu disks) salocijas ātrāk nekā es paspēju krustojumā nobremzēt, garantijā nomainīja, bet pēc nedēļas atkal salocijas, līdz ar to bremzes bija neefektīvas. Nācās bremžu kluci paskrūvēt tālāk no diska, lai braucot netrinas
monobloku, mēneša laikā taisīja divas reizes, tā arī ne sataisīja. Es vienkārši ar viņu močiju tālos gabalus un tur sāka krakšķēt, pirmajā mēnesī, kā? Vienkārši kā? Diemžēl man nebija auto, lai bieži vadātu riteni un remontu, atmetu ar roku un ritenis vnk stāvēja. Šis gust modelis ir brīvdienu ritenis, bet es teiktu, ka pat brīvdienām viņš neder.
Pie viena, sākumā vēl bija problēmas ar priekšējo amartizatoru, es veikalā tam čalim teicu, ka tā un tā. Uz ko saņēmu atbildi - tev tak lētā dakša stāv virsū. 😆 bet protams, kā es neiedomājos. Es tak riteni nopirku pa 265€, vajadzēja uzreiz saprast, ka viņa lietošanas laiks ir 3menesi un tad jāpērk cits.
Tajā momentā neko neatbildēju. Tikai nobrīnījos par attieksmi, slikta attieksme.
Šim Latvijā saliktajam ritenim, ir viss lētākās detaļas.
Bērnībā man bija ritenis pa 95 ls, tirgū pirkts un nokalpoja 4 gadus ar visu to ka laidu viņu lejā pa kalnu.
Ar šo gust, biju braucis gan pa mežu, gan arī Rīga - Sigulda. Salīdzinājis biju ar Ktm un Cube velosipēdu, diemžēl kā diena pret nakti. Lai gan ko es varēju gaidīt par šo cenu,
šajā gadījumā skopais maksā divreiz un to es sapratu tikai tagad.
Tie kuri lasa šo un maz saprot no velosipēdiem, noteikti ejat ar likumu garām šim kantorim un gust velosipēdiem

30.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена arnijs100 14.08.2020

Sveiki, kompānija Velo Outlet, sākumā ar mani sazinājās šajā portālā, un norādīja ka vēlas rast kompromisu. Es viņiem aizsūtīju savu telefona nr. Nākamajā dienā viņi man piezvanīja, un atvainojās, teica ka šis modelis esot bijusi brāķis un problēmas esot visiem, un piedāvāja samainīt pret citu. Man nevajadzēja piemaksāt jo velosipēds bija tādā pašā cenu kategorijā.
Atbraucot uz šo veikalu, es ar pārdevējiem visu izrunājām un palīdzēja cita velosipēda izvēlē.

A

Комментарии (1)

д Джонни 01.08.2020

Так и знал, что говно в красивой обёртке этот Gust! Спасибо за отзыв!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы