VCA 5 poliklīnika - Attieksme pret pacientu
Dakteris Roberts Ribinskis šodien pret mani izturējās kā pret skolnieci, teica ka negribu strādāt, jo ir labs laiks... Tas bija pazemojoši,. Esmu 50 gadus nostrādāJusi šajā valstī, kura nevar mani nodrošināt ar pienācīgu pensiju
Комментарии (1)
šo jau vajag paziņot poliklīnikas vadītājai