www.sudzibas.lv Vasaras nometne Albatross Slikta izturās pret bērniem

Vasaras bērnu nometne Albatross/ Bērnu nometne “Pa Šerloha Holmsa pēdām”. - Slikta izturās pret bērniem

Bērnu nometne “Pa Šerloha Holmsa pēdām”.
Pa 240 eur bērni visu nedēļu brokastīs ēda mannas biezputru un pusdienās pārvārītos makaronus ar kotleti un glumu gurķi. Nometnes vadītāji tirgo bērniem saldumus par paaugstinātām cenām - protams bez čeka. Kad kaut kas nav pēc nometnes vadītāju prāta tad nometnes audzinātāji kliedz uz bērniem vai liek taisīt 400 pietupienus vai atrasties trīs minūtes plankā… gribētu redzēt kā tie nometnes audzinātāji paši šo var izpildīt.

Ответ от Vasaras nometne Albatross Support Ответ от представителя 23.08.2021

Labdien! Liels lūgums uzrakstīt nometnes organizatoriem uz e-pastu [email protected] par šo situāciju. Lai gan citas sūdzības nav saņemtas, mēs reaģējam uz jebkuru atsauksmi, arī negatīvo. Principā šobrīd gan ir par vēlu ko risināt, ja šādi momenti ir bijuši, par to ir jāsazinās nekavējoties nometnes laikā ar organizētāju. Vienīgais, ko šobrīd varam darīt, ir veikt sarunas un pārrunas ar ēdināšanas uzņēmumu un nometnes audzinātājiem, lai turpmāk šādu situāciju nebūtu. Taču ļoti gaidīsim no Jums vairāk informācijas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы