www.sudzibas.lv VANEFIST NEO Krāpšana, brāķis, pilnīgs reklāmas triks bez rezultātiem, kuri tiek piesolīti.

РешеноVANEFIST NEO - Krāpšana, brāķis, pilnīgs reklāmas triks bez rezultātiem, kuri tiek piesolīti.

Reklāmas trika vadīta iegādājos Vanefist Neo, kas piesolīja atbrīvoties no 10kg 2 nedēļu laikā. Sastāvā esot vielas, kas izraisa organisma attīrīšanos un detox. Jau likās aizdomīgi tas, ka neviens no cilvēkiem, kas snieguši interviju par saviem rezultātiem reāli neeksistē, viss ir safabricēts. Atradu cilvēku bildes stockphotos. Tomēr domāju, varbūt produkts jauns Latvijā un nolēmu pamēģināt. Solītie kilogrami protams nepazuda, vēl trakāk - pāris kilogrami pienāca klāt. Ja jau tā, tad sazin kas šajās tabletēs ir iekšā. Nopirku 60 tabletes pa 60 eur, prasīju naudu atpakaļ, bet negaidu, ka atmaksās. Paši jau drošvien zin ka pārdod limonādi bez efekta.
Pērkot šo Vanefist neo tikai uz limonādi variet cerēt, neko vairāk.

Жалоба успешно разрешена Dory 23.07.2021

Saņēmu atpakaļ visu par šo produktu iztērēto naudu. Tas gan nemaina to, ka produktam nebija pilnīgi nekāda iedarbība. ;) Uzmanieties!

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы