LV RU

Valts policijas Kurzemes reģiona Ventspils policijas pārvaldi - Slikts serviss

Valts policijas Kurzemes reģiona Ventspils policijas pārvalde sūta cilvēkiem atbildes e-pastā formātā kas jālejuplādē un tad lai izlasītu šo failu jāiet uz eparaksts.lv jāaukšup lādē šis fails un pēctam atkal jālejuplādē un tad tikai var izlasīt šo failu(dokumentu) un tas nekam neder kad tā jādarās lai izlasītu failu(dokumentu) var jau vienkārši atsūtīt PDF formātā šo failu(dokumentu) un tad tik lejuplādē un atver vienkārši un viss, nevis kruķīt cilvēkiem parātus un laiku!

Дополнено Nenopietni1 07.08.2020

Valsts policijas Krzemes reģiona Ventspils policijas pārvalde sūta cilvēkiem atbildes e-pastā formātā kas jālejuplādē un tad lai izlasītu šo failu jāiet uz eparaksts.lv jāaukšup lādē šis fails un pēctam atkal jālejuplādē un tad tikai varizlasīt šo failu(dokumentu) un tas nekam neder kad tā jādarās lai izlasītu failu(dokumentu) var jau vienkārši atsūtīt PDF formātā šo failu(dokumentu) un tad tik lejuplādē un atver vienkāši un viss, nevis kruķīt cilvēkiem parātus un laiku! Šitā ir pareizi, bet šitajā portālā jau nevar izlabot ja rakstotpesi nokļūdijies ar pareiz rakstību un sūdzību jau esi publicējis

N

Комментарии (1)

H hehe 08.08.2020

Nevar, jo tas ir elektroniski parakstīts.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы