Valensia-Latgales autisma centrs - Обман

Vadītājā Olga Malceva melo visai apkārtnei! O. Malceva kad strādāja Daugavgrīvas cietuma par psihologu tur viņa iepazīstinājās ar notisato pa pedofiliju, un pēc tam 2019. Gada ar viņu precējās cietuma. Pēc kāda laika pēc kazām atvēra savu centru priekš bērniem autistiem, un nevienai māmiņai neteica kas ir viņas virs. Ja māmiņas zinātu par O. Malcevu visu diz vai kas atvestu pie viņas bērnu. Vai nu tiešam mūsu valdībai uzspļauties uz bērniem? Ka tā valsts nepārbauda tos kuri strādā ar bērniem? Ka vispār iedeva O. Malcevai atļauju uz savu centru kur bērni autisti ar tādu viru pedofilu? Kāpēc vispār O. Malcevu nepārbaudīja viņas biografiju visu, un vel atļāva balansēties deputātos no partijas alternatīva. Kur valdība skatās? Tādus ka O. Malceva jāaizliedz vispār nodarboties ar bērniem. Virs pedofils, un viņa bija sava vira cietuma psiholoģe. Uzdodas jautājums ko O. Malceva gribēja panākt? Dzit tādus vajag no pedagogiem un psihologiem.

Комментарии (14)

K Klientamnavtaisnība 30.08.2022

Pagaidiet, viņš arī tur strādā?

I ivanivanov1812 30.08.2022

Cik man ir zināms virs O.M.vel laikam atrodas cietuma.

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Ja viņš atrodas cietumā, tad kam viņš dara pāri? Vai tad cilvēks nevar brīvi izvēlēties, ar ko (pilngadīgu) būt kopā?

G Gonzo23 30.08.2022

Jums ir sūdzība par iestādes darbību, vai kas ar ko guļamistabu dala?

I ivanivanov1812 30.08.2022

Kads sakars ar guljamistabu?Daugavpili dotaja iestade vaditaja O.Malceva psihologe ar pieredzi 20.gadu precas ar pedofilu!Pie viñas nak mamiñas ar berniem autistim,un ja mamiñas zinatu kas ir viñas virs diez vai naktu pie viñas.Un vispar kapec tadu iestazu valsts neparbauda kas tajos strada un viñju beografiju.Es gan domaju ja zinatu kas ir viñas virs diez vai O.Malcevai dotu atljauju atvert tadu iestadi.

I ivanivanov1812 30.08.2022

Tad nu pec jusu viedokla iznak ta,jadot visiem atljaujas uzsakt darboties tadam iestadem un vinalga kurw ta iestade vada un ta cilveka biografija viña tuvakie radinieki pa pirmo liniju.Vai tad pawiem neuzrodas jautajums kapec pawa O.M.kundze nokluseja par savu viru?Es varu uzreiz dot savu atbildi,dotai kundzei neiedotu atljauju nodarboties un registret savu bernu autisma centru ja zinatu kur un ar ko viña aprecejas!

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Radinieki ir radinieki. Vīrs nav radinieks (es par asinsradniecību) un pat ja būtu. Kāds sakars, kas viņš ir, ja viņš tur nestrādā?

M Martins1981 31.08.2022

Par šo STEIDZAMI ir jāceļ trauksme! Šo informāciju NOTEIKTI ir jānosūta attiecīgās pašvaldības vadībai, biedrībai autisms.lv un drošības pēc arī beztabu.
Ja jums ir bail, es varu nodot šo informāciju atbildīgajām iestādēm. Jūs nosūtīsiet informāciju, lai pārbauda?

I ivanivanov1812 31.08.2022

Es esmu jau visu aprakstijis kas man ir zinams!Un wa informacija ir 100%.Talak jau lai parejie rikojas ka uzskata par vajadzigo!

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Tā bija ironija?

I ivanivanov1812 31.08.2022

Diemzel dota informacija ta nav ironija,ta ir taisniba!Un ja tadiem cilvekiem visu atljaut ka mes sabiedriba tad varam but drowi par saviem berniem?Nevajag aizmirst to ka wita kundzite stradaja cietuma par psifoloĝi,pawai ir savs mazs dels kuram ir ari diagnoze autisms.

I ivanivanov1812 31.08.2022

Starp citu man kadu stundu atpakalj palika zinams ka O.M.virs pats gribot sniegt interviju,ja kads to velas no preses puses ñemt no viña kadu informaciju,it ka viñš ir ar mieru padalities ar sabiedribu kas un kā...

M Martins1981 31.08.2022

Nē, tā nekādā ziņā nav ironija. Šādus necilvēkus ir preventīvi jāizolē no jel kādas saskarsmes iespējas ar bērniem. Ja sūdzības autors nevēlas uzņemties iniciatīvu, tad to darīšu es. Cerams, ka atbildīgās iestādes veiks vismaz virspusēju, ja ne padziļinātu resorisko pārbaudi.

I ivanivanov1812 03.09.2022

Martiñ ja ir tavos spekos doto informaciju atbildigas iestades ludzu nodot.Varu vien tik papildinat dota kundzite precejusies ar viñu no pirmas dienas nekam neko neteica uz ka precejas.Un ja tas mamiñas kuras saka pie viñas atvest bernus ar autismu uz nodarbibâ zinatu ar ko viña precejas diez vai mamiñas nakow reiz atvestu pie viñas savus bornus.Pie tam O.M.kadu bridi stradaja Naujanes skola par psihologi ar berniem kuriem ir dazi trukumi.Cik es zinu stradajot ar berniem valstij japarbauda obliga to pedagogu kurw stradas ar berniem.Bet neviens neko neparbaudija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы