LV RU
www.sudzibas.lv UKT SIA risinājumi Krāpšana darba algas

UKT SIA risinājumi - Krāpšana darba algas

Nekad nenoslēdziet darba līgumus ar šo uzņēmumu algas par padarīto darbu nesaņemsiet kaut Sia Farnokas visa Latvija sadarbojas ar pazīstamu izņēmumu "Re RE" stājoties darba 5ani paša diena liek parakstit papiru par darba līguma izbeigšanu bez datuma. Darba algas tiek samaksājas labākajā gadījuma 25 dat.

Комментарии (8)

M Mego izmeklētājs 01.11.2019

Rakstība vienkārši ir eleganta.tādam nezin vai jāmaksā.

S Sabine Belte 01.11.2019

Ne vienigais kurs eso sudzejoes par šo iznemumu

O Otis 01.11.2019

Darba līgumā jābūt minētam līdz kuram datumam tiek izmaksātas darba alga, ja tas nesakrīt ar realitāti, tad sūdzība darba inspekcijai. Kur problēma ?

I iveta štreite 27.02.2020

Datums darba līgumā ir minēts, bet naudu nemaksā jau trīs mēnešus. Darba samaksu ceru saņemt iesaistot tiesu. Ļoti žēl, ka LV ir tik daudz krāpnieku!

C crosbijs 02.07.2020

Alga netiek maksāta laicīgi! Ja aiziesiet prom no darba priekšlaicīgi par pēdējo mēneša algu ,atvalinājuma naudu varat aizmirst. Firma tik sola ka būšot alga ,bet nekas nemainās!

B Backa 02.07.2020

Iesaku uz šo firmu nekad nenāk, jo šī firma rada tikai problēmas, un viņu solijumi ir apnikuši, bet ja jūs gribat saņemt algu ,tad sākat prasīt atvansu meneša sākumā, jo savādāk jūs apkrāps.

C crosbijs 02.07.2020

SIA UKT ,, Risinājumi" - neizmaksā algas laikā!
Sveiki! Rakstu šeit , lai brīdinātu nākamos strādāt gribētājus Ukt risinajumos! Lūdzu neuzķeraties uz sludinājumu https://www.ss.lv/…/lv/work/are-required/foreman/bgmdfd.html , jo šeit
dažiem strādniekiem neizmaksā algas vispār, kad tie iet prom no darba, dažiem izmaksa tikai daļu no algas. Kā pienāk solītās algas izmaksas datums, tad sola citu datumu, vai izdomā ko citu, lai nesamaksātu algas.Šīs firmas juridiskā adrese Aizkraukles nov., Aizkraukle, Jaunceltnes iela 4, LV-5101. Lūdzu padalieties ar šo postu, lai to redzētu pēc iespējas vairāk cilvēku!

U UKT blēdis 03.07.2020

SIA UKT ,, Risinājumi"
Iesaku apkrāptajiem cilvēkiem norādīt darba devējus peronīgi- gan darba vadītājus gan uzņēmuma īpašniekus. Lai zin šos meļus,krāpniekus.
No viņiem algu nesagaidīsiet.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы