www.sudzibas.lv UD Projekti, Dairis Melnalksnis - neiesaistieties! Krāpšana, nekvalitatīvi paveikti darbi

UD Projekti, Dairis Melnalksnis - neiesaistieties! - Krāpšana, nekvalitatīvi paveikti darbi

Neuzticiet darbus veikt Dairim Melnalksnim, tel nr.26019579, darbojas zem uzņēmuma SIA "UD Projekti" (Uldis Doniņš ir uzņēmuma vadītājs). Ļoti nekvalitatīvi veic darbus un neatdzīst savas kļūdas. Izvairās no atbildības, apkrāpj cilvēkus.

Tika noslēgts līgums pamatu būvniecību, kas jāizpilda 2 nedēļu laikā. Dairis Melnalksnis (kontaktpersona) visu ievilka līdz 6 mēnešiem un joprojām nav pabeidzis darbus, plus atstājis lērumu ar dažādām "lažām", uz ko atbild - tā tur jābūt. Darbus nemaz neuzsāka pirms visa summa nebija iemaksāta un tad pazuda ar savu "dzērājbandu", kas piedrazoja visu būvlaukumu.
Ja jums ir iesākti būvdarbi, ko vada šis cilvēks vai "UD Projekti" - nekavējoties ziņojiet Valsts iestādēm - neļaujiet tikt apkrāptiem!

B

Комментарии (2)

A ainārs 26.09.2017

Sviests, šitie man pavasarī taisija pamatus, neko sliktu nevaru pateikt ļoti labi uztaisija. Palasot tekstu redzams ka Brunaļai juts ir braucis Uzbūvēja nekvalitatīvi - saņēma priekšapmaksu un pazuda- pazuda vai uzbūvēja?! Nav labi šitā nodirst cilvēkus, tas atgriežas.

M Mail111 13.02.2018

Работал с Даирисом, денег не заплатил, постоянные отговорки, человек пропадает, на звонки не отвечает. Он везде должен огромные суммы денег и не отдаёт их, хотя сам покупает новые машины!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы