LV RU
www.sudzibas.lv TV Play home - Viasat Klientam nedraudzīgs uzņēmums

TV Play home - Viasat - Klientam nedraudzīgs uzņēmums

Es 11 gadus biju Viasat, Tagad Tv Play Home uzņēmuma klients, visus šos gadus augstākminētais uzņēmums nodarbojās ar manis kā klienta dresūru. Proti, vienu mēnesi, kļūdas pēc, nesamaksāju rēķinu atsūtīja draudu vēstuli: ievietosim tevi parādnieku sarakstā, un vispār dzīvi pārvērtīsim par murgu, kāds vēl nav rādījies. Protams mana telefona piezvanīt vai e pastu uzrakstīt, viņiem nav. Beidzās līgums, maksu par tv dubultoja, redz vecais līgums bija ar atlaidi, līgumam beidzoties beidzās arī atlaides. Sazinoties ar uzņēmumu atbilde bija viena: vajag sekot pašam saviem līgumiem. Sorī, bet man uz rokām varbūt 10 tamlīdzīgi līgumi. Un telefona un e pasta uzņēmumam arī šoreiz protams nav. Jāpiebilst, ka pēdējos gadus tv play uzzvana, ka beidzas līgums. Oktobra mēnesī nolēmu nomainīt televīziju, ko arī izdarīju. Sazinājos ar Tv Play Home, sekoja policeiska nopratināšana: kāpēc? Tv operatora nosaukums? Negribot veidot tvplay statistiku, jaunās tv operatoru nenosaucu, pasakot vien, ka vairāk kā 100 kanāli par 11 eiro mēnesī. Šiem vārdiem sekoja operatores frāze: nu ja, neko legālu par tādu naudu jau nevar dabūt. Sorī, bet kas jūs tāda esat, lai izteiktu man dzēlīgas piezīmes apvainojot nelikumībās? Jwpiebilst, ka ar jauno tv operatoru ir līgums ar visām tv translēšanas atļauju numuriem.
Jāpiebilst, ka ar Tv Play Home (viasat) uzņēmumu līdzīga pieredze ir maniem paziņām.

Gu

Комментарии (2)

Tu Turkey901 19.11.2019

"Sazinoties ar uzņēmumu atbilde bija viena: vajag sekot pašam saviem līgumiem. Sorī, bet man uz rokām varbūt 10 tamlīdzīgi līgumi."

Uzņēmumam, savukārt, ir 100 + tūkstoši līgmu un vairāki desmiti tūkstošu parādnieku, tā kā nav ko čīkstēt, uzņēmums ar katru parādnieku individuāli neauklēsies!

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām! TVPlay Home ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu.
Lūdzam rakstīt uz e-pastu [slēpt]@tvplay.lv, lai varētu Jūsu situāciju izskatīt individuāli. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы