LV RU
www.sudzibas.lv TSC Serviss ieteikums un sūdzība

TSC Serviss - ieteikums un sūdzība

Vēlos pasūdzēties un brīdināt tautu un lūgt tautu kuru kaut ko pa garantiju LMT klienti vēlās ko nodot, lūdzu to nedariet, jo nezinu kas tur ir ar to TSC labi līgumā rakstīts kad 15 darba dienu laikā remontē, bet pēc 11 dienām TSC atsūta īsziņu kad pagarina remontu vēl pa 7 darba dienām un nepaskaidro kāpēc īsziņā un nepaskaidroja 7 darba dienas skaitīt klāt 11 darba dienām vai skaitīt klāt pie 15 darba dienām vai 1 un vispār ko tik ilgi var remontēt iekārtu pirms nesu uz garantiju iegāju pakonsultēties divās darbnīcās un painteresējos ierīci var saremontēt sukas maksimālais divu stundu laikā ko TSC var vilkt remontu garumā labāk tad būtu samaksājis kādā darbnīcā kur interesējos naudu un sūta divas un mana ierīce tiktu saremontēt nevis gaidīt ento laiku un pēc tam vēl saņemt SMS kad vēl pagarina remonta termiņu. Aicinu tautu neko nekad neesiet uz garantiju labāk samaksājiet naudu un saremontējiet ātrāk nekā gaidiet ento laiku un tad vēl nezināt vai vēl nepagarinās remonta termiņu!

Дополнено Nenopietni1 09.04.2018

kā var izdzēst sūdzību?

N

Комментарии (3)

D davis klavins 17.04.2018

tsc strādā alkoholiķi un nariki. tas pat nav īsti serviss, jo tur nestrādā neviens sertificēts jebalots.

A Andrejs Kovaļenko 29.08.2018

Jaa tsc kaktu kantoris,LMT sabiedrotie.. 6.Septembri aprites divi menesi,ka jau tiek mainits displejs manam telefonam.

A Andrejs Kovaļenko 08.09.2018

Pec divu menesu gaidisanas, esmu sanemis saremontetu savu telefonu. Remonts veikts kvalitativi, tacu divi menesi :( Bet toties ir pazudusi vairaki skrapejumi, vai nu nomainijusi visas malas vai kaut kada veida atjaunojusi. Paldies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы