www.sudzibas.lv Trodo.lv - Slikts serviss Nepiegādā preces par kurām ir samaksāts

Trodo.lv - Slikts serviss - Nepiegādā preces par kurām ir samaksāts

15.04.2024 veicu pasūtījumu, solīta piegāde uz 19.04.2024. Veicu apmaksu, nauda aizgāja pie viņiem, bet tālāk viss apstājās, ne naudas ne preces. Sazvanīju klientu apkalpošas speciālistu, tas pilnīgi neko nezinot, nekādus termiņus nosaukt nevarot. Kad kungiem labpatikšot pasūtījumu apstrādāt, tad arī būšot, vai tas būs pēc mēneša vai diviem tā arī nesapratu.
Izskatās, ka uzņēmumam ir nopietnas problēmas ar finansēm,
vārdu sakot, ja gribat saudzēt savus nervus un naudu, meklējiet citu pārdevēju, šis nebūs jums.

P

Комментарии (5)

O oIo 22.04.2024

Uzņēmumam ar finansēm viss Ok. Izskatās, ka te gadījies īpaši piekasīgs klients, kurš pat dienas kavējuma dēļ iet uz tiesu.
p.s. Lūdziet viņiem anulēt Jūsu pasūtījumu, lai Jums nav jāgaida.

Good Intentions 23.04.2024

Tiem datumiem ticēt nevar. Ja preces uz vietas nav, tad nāksies gaidīt. Es no ELKOR esmu gaidījis gandrīz mēnesi no solītā laika. Speciālisti arī neko daudz nevar pateikt tikai kad ir pasūtīts vai ir noliktavā un tad paredzēto piegādi. Ja deg vai ātri vajag, tad interneta veikals nebūs tavs draugs. Vienīgi var piezvanīt un noskaidrot vai prece ir un pa priekšu nemaksāt.

P Peteris2024 23.04.2024

Ja nevar ielikt reālus datums, tad varbūt labāk, lai vispār neliek. Veicot pirkumu tas bija viens no būtiskākajiem aspektiem. Pēc tam es viņiem zvanīju, gribēju precizēt, kad saņemšu preci, misters kurš pacēla klausuli, ka viņš neko nezinot un viss, bezmaz ej ieskrieties. Būtu vismaz kautko pateicis, bet nekā, tad nu sēdi uz adatām, kas tur viņiem notiek, dabūšu vai nedabūšu.

Būtu zinājis, ka tur ir tādas lietas, būtu rīkojies savādāk. Reāla klientu maldināšana. Starpcitu preci joprojām neesmu saņēmis. Sen būtu citur dabūjis.

Good Intentions 23.04.2024

Piekrītu, bet diemžēl visi tā dara. Labāk zvanīt noskaidrot pirms pasūtīšanas.

P Peteris2024 24.04.2024

Visi gan tā nedara, ir sakarīgi interneta veikali tepat Latvijā, kam nav problēmu ne ar precīzu piegādes laiku definēšanu, ne ar preču iztrūkumu, ir viegli sekot līdzi pasūtījuma izpildei. Ar tādiem prieks sadarboties.

Bet ar tādiem, kas ir nelaimīgi, ka tu viņiem piezvani un kautko painteresējies, otru pirkumu vairs veikt negribas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы