LV RU
www.sudzibas.lv Trodo.lv Ilga piegāde, meli

Trodo.lv - Ilga piegāde, meli

Vārdu sakot, nopirku un uzreiz mājaslapā apmaksāju ~70eiro dārgu detaļu 9. Datumā, pirmdien, bija uzrakstīts, ka dabūšu trešdien ar manis izvēlēto piegādes veidu. Beigu beigas trešdiena paiet, paiet arī ceturtdiena, piektdienā zvanu viņiem ar pretenzijām.
-labdien, tāds un tāds pasūtījumā numurs, pasūtīju pirmdien, kas ir noticis?
- labdien, nu jā, mēs kavējamies, bet prece jau ir mūsu noliktavā, rīt (sestdien) mēs viņu nodosim kurjeram un viņš piegādās.

Kā jau ir saprotams, sestdiena jau ir cauri, neko neesmu saņēmis... Tādi plāni bija auto saremontēt brīvdienu laikā, bet viss kaķim zem astes. Var kaut ko no viņiem izdabūt šādas situācijas dēļ? Lai apmaksā par velti pavadītu laiku...

Дополнено Vladimirs Nikandrovs 16.11.2020

Sūdzība ir atrisināta! Šodien no rīta piezvanīja trodo.lv pārstāvis. Ļoti atvainojās, un beigās piedāvāja kā problēmas atrinājumu piešķirt nākošiem 5 pirkumiem 15% atlaidi. Es, protams, piekritu. Normālākais kantoris, viņi vienīgie piedāvāja problēmu atrisināt vismaz kaut kā. Uzticības līmenis ir pacēlies =)

Дополнено Vladimirs Nikandrovs 16.11.2020

Nedaudz netrāpīju pogās.. 3 pirkumiem* nemetiet manī ar čībām, es netīšām!)

Комментарии (1)

A Aigarello 21.11.2020

Identiska situācija. Pirmdienā pasūtu interneta veikalā, rāda ka otrdien jābūt detaļām pienākušām lai izsūtītu, vēl līdz šim nav nekādu ziņu. Biju pats veikalā piektdien, pārdevējs taisnojas ka nevar izsniegt jo esot jau sapakotas izsūtīšanai. Sestdien noteikti būšot pakomātā. Tā nu jau ir sestdienas pēcpusdiena, nekā nav...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы