www.sudzibas.lv Torex Uzmanību, krāpnieki un melnais saraksts

Torex - Uzmanību, krāpnieki un melnais saraksts

Laba diena,

cilvēki nesaistās ar šo Sharashkoy biroju. Viņi pārdod durvis, uz kurām viņiem nav dokumentu par šo durvīm, Eiropas ce ce sertifikātu utt. Phantom durvis. Briesmīgas kvalitātes plus. Viss, kas Saka, ka viņu reklāma ir bullshit. Šis sharacken birojs (kā par me horn un hoofs) ir patērētāju tiesību centra melnajā sarakstā. Šeit ir saite:

https://registri.ptac.gov.lv/lv/content/melnnais-sarakststs.

Ierakstiet galu un jūs redzēsiet pašu pieteikumu un komisijas lēmumu. Komisija konstatēja daudz interesantu lietu, ko mana durvis 3000 eiro (2700 + instalācijas + transports) ! Bez papīra, kvalitātes sertifikātu, Eiropas kvalitātes ce un naudu, ko es samaksāju pārskaitījuma durvis fantomam (hi nodokļu) , viņiem nebija tiesību pārdot šādas preces, levt. Komisija deva viņiem 30 dienas, lai labotu un izpildītu savus pieprasījumus, bet viņi atkal iemeta. Un tā viss ir skaidrs, kāda veida uzņēmums un kas tur strādā.

Klausieties manu pieredzi ar šiem krāpniekiem un neatkārtojiet kļūdas. Es nopirku lauku mājas ieejas trīs reizes 2700 eiro! Man teica, ka šādas durvis ir Latvijā Latvijā, es esmu pirmais... Natūrā šāda pilsēta.. Man ir strāva (man bija jāizlasa otza par tiem pirms tam, es būtu gotten to aspons) . Es biju apsolījis siltuma apsekojumu, siltuma izolāciju, trokšņa izolāciju, kas ir in - 50, jūs neizņemat neko ausīs... Par šādu naudu, protams. Es nerakstīšu, kā es biju instalējis durvis (viņi saskrāpēja mani visu bruģēšanu, kad viņi tika vilkti + pati durvis) , bet šīm rokām joprojām jāmeklē šādas rokas. Raugoties uz priekšu, es teikšu, ka durvju uzstādīšana tika veikta vienā vietā, tas atzina savu meistaru, kurš nāca pēdējo reizi.

Kad pirmais vējš devās, sāka trieciens no visiem stūriem. Birojā man teica, ka man bija nopirkt gumiju uz depo un satricināja laika nišas, kas pūš un problēma tiks atrisināta! Durvis 2700! Es panācu nākt kādam un atrisināt problēmu. Un viņu kapteinis nolēma.. Tas ir ppc, ko viņš darīja. Viņš raudāja trīs salocītas durvis ar silīciju, lai nebūtu trieciens! Vienkārši vārdi, mercedes, aizmugurējās durvis flip silikons ne trieciens... Nu, mixpanite balstās vienkārši. Šajā laikā es biju jūrnieks darbā. Es panākt, lai nāk atkal un viņi sakārtoti visa silikona naži, tādējādi saskrāpēja durvis man, tikai krāsu, laku un visu. Tad viņu jaunais meistars nāca, kurš vairāk mazāk saprot un teica, ka durvis bija greizs, bija nepieciešams demontēt un uzstādīt jauno un visu. Neviens vairs nāca un nenāca sazināties ar mani. Es aicināju, rakstīja.. Muļķīgi ignorēt. Man ir kopš naudas, ko sauc par uzņēmumu, kas veica siltuma skenēšanu durvis, visi Stūri ir auksti, durvis pūš.. Jā, un tā bija skaidrs. Tāpēc nopietni uzņēmumi nerada sevi. Galvenais tur, jūra baro mani ar brokastīm, apsolīja visu to darīt, lai mums klienta karalis un dievs, un galu galā tas ir rezultāts. Kad durvis tika uzstādītas, viņa meistari teica, ka nauda maksā aploksnē, un automašīnas katru dienu mainās jaunas. Viņi sabojāja.

Tagad ar šiem krāpniekiem es tiksies tiesā. Cilvēki nebaidās rakstīt sūdzības pret viņiem patērētāju aizsardzības centrā.

31.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (1)

T Torex SIA 09.12.2021

Laba diena , Maks!
Atkārtoti nosūtu Jums dokumenti ar jūsu durvīm fotogrāfijām un ar atbildi no ražošanas
Velos atzīmēt , ka visi sertifikāti uz durvīm ir publicēti mūsu mājas lapa un atrodas piejama veida visiem patērētajiem ! Ссылка
Dotajā brīdi mēs esam iniciējusi neatkarīgo ekspertīzi un pēc paveikta rezultāta mēs sniegsim juridisko novērtējumu jūsu publiskam runām !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы