www.sudzibas.lv Top Shop Neatbilst aprakstam

Top Shop - Neatbilst aprakstam

Top shop telefoniski piedāvā ierīci kukaiņu atbaidīšanai. Telefonsarunas laikā jautāju vai šī ierīce der trušu novietnē. Atbilde skan ka der atbaidīšot gan odus, gan citus lidoņus. Preci saņemot un izpakojot klāt pievienotajā instrukcijā rakstīts, ka nedrīkst lietot ja lolojumdzīvnieks ir trusis vai kāds cits grauzējs. Līdz ieliktajā katalogā aprakstā par šo ierīci nekas netiek teikts, ka trusim šī ierīce ir kaitīga, netiek arī minēts ka atbaidīs lidojošus insektus. Sakiet vai top shop saprot pats ko viņi īsti tirgo?

26.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ž

Комментарии (1)

S Studio Moderna SIA 27.06.2022

Labdien,
situācijas noskaidrošanai un, lai vienotos par tālākām darbībām, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu servisu, rakstot uz [slēpt]@top-shop.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu, Top- Shop.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы