LV RU

Tinder un citi iepazīšanas saiti - Mantkārība

Kāpēc Latvijā un Rīgā ir tik daudz mantkārīgu Vieglas uzvedības sieviešu? Visas interese cik daudz nauda, kāda mašīna , dzīvoklis vai maja un vai vārēs uzturēt bez ierunām? Lai tik pašam nebūtu jāstrāda. Man paziņu loka tik daudz tādu kas ir kopa ar tādiem kam nauda, no vīrieša tur neka nav, bet nauda ir un dzīvo . Un mīlestības tur nav tur tikai ir izdevīgums. Un palaistuvēm nav jāstrāda var dzīt luni. Kur ir patiesums mūsdienas? Kur?

Дополнено .ekselence 21.11.2020

Izvada vinas pa celojumiem, noperk brendu mantas, sis izsviepj gimi it ka butu loti laimigas un telo talak. Iedod pavizinaties ar masinu vairak neko vinam nevajag. Divkosigi iztaisa gimi un saka “ Man nauda vispar nav svariga “. Bet viram prasa uzdavinat jauno x5 ? Kur logika?

.

Комментарии (13)

K Klientamnavtaisnība 22.11.2020

Ne tikai sievietes uzdzīvojas, ir arī tādi vīrieši. Bet jautājums ir cits - kāpēc Jūs tādas izvēlaties? Gan jau ka tāpēc ka fifas un cacas, a parastu vienkāršu sievieti Jūs negribat. Tur jau tā lieta, Jūs pats tādas gribat. Tad nav ko brīnīties.

K k_k_ka 22.11.2020

man bija paziņa, veda čangalieti uz kino un tad atklājās, ka šī meklē bagātos. Viņš viņai facebook rakstīja skaista princese komentāros, šī paldies :D Kas tur skaists nezinu, izšviepti zobi, maucīgi saģērbusies, kaulaina ar milzīgu platu seju. Nekā daiļa tur nav, bet viņi būtu kā radīti viens otram, bet nekā.

M martaa94 22.11.2020

Piekrītu iepriekšējam komentāram. Parastām sievietēm, tādas pārmērības nevajag. Bet jūs jau uz tādām neskatāties. Ieraugat uzpumpētas lūpas, īsus svārkus un širmis aiziet. Ja gribi cacu, iemācies spēlēt pēc viņu noteikumiem. Tik vienkārši. :)

Gudrais Leopards 22.11.2020

Man ir bijušas 5 meitenes no iepazīšanās aplikācijām Badoo un Tinder, tev vecīt ir taisnība. 😤Maukas melo vienā laidā, smaida, viss viņām ir labi, stāsta kaut kādus izdomātus stāstus utt., lai tik pabraukātos ar manu bembi un pievērstu viņām uzmanību. Ilgāk par 2 mēnešiem neviena nav noturējusies, jo ātri atšifrēju melus un patiesos nolūkus.

. .ekselence 22.11.2020

ir jau vēl tādas, kas ir ar piekabi, jau bērns no iepriekšējajām attiecībām. Mantkārīgas, kas publicē izaicinošas fotografijas, lai tikai iepazītos ar bagātajiem pretejā dzimuma pārstāvjiem. Maukojas pa klubiem, visādām publiskām vietām piedauzīgi saģērbušās, nu vispār šausmas. Ir vēl Latvijā normāli cilvēki?

. .ekselence 22.11.2020

Viņas vazājas pa Riga Whisky Festival, meklē bagātos, pat tādas kas no Latgales džungļiem Ludzas sabraukušas. Maina te vienu te otru te trešo, būs kopā ar to kam vairak naudas. Nu tā nav MAUCĪBA?

K k_k_ka 22.11.2020

ir gan kad viens dzīvesdraugs ietupināts, čangale pievāc visu viņa īpāumu un maukojas talāk ar citiem, nevar viens cilveks visu laiku mainīt t vienu te otru te trešo, tas nav nopietni. Skaidrs ka tikai aprēķins, jo neatliekamās medicīnas palīdzības dienestā neko daudz jau nopelnīt nevar, ne ceļojumiem, ne mersedesm vecam.

O OOOOOOOoo 22.11.2020

Tāda diemžēl dzīvē, mīlestības sen nepastāv, bet tava nauda. Tik žēl ka otrādi nav 😁 mēs veči atpūstos bet dāmas strādā 😀😀😀

Janis85 23.11.2020

Lasot komentārus, liekas ka meli ir patiesība.
Es satiku savu sievu caur Badoo - kad man nekā nebija - ne naudas, ne īpašumu - 2 gadi pagājuši - 1 māja, 3 dzīvokļi, 3 mašīnas - beidziet sievietesvainot vienrokas masieri un sāciet paši kaut ko darīt.

S secinajumi 23.11.2020

Nesez tur normalas tikai vienas mantrauses un prostitutas.

S secinajumi 27.11.2020

Naktdirsis varētu iepazīties ar čangalieti no Ludzas.

S secinajumi 27.11.2020

ai bet Naktdirsis ir Kvāklene kas strādā Valsts Mežos.

U uns 27.11.2020

gan jau zemapziņā saprot, ka ir mantkārīga mele

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы