LV RU
www.sudzibas.lv Tilts Naudas nemaksāšana uzmešana

Tilts SIA - Naudas nemaksāšana uzmešana

Šis ir brīdinājums
cienījamie lasītāji, lūdzu necenšaties iet uz šo uzņēmumu strādāt. Nedz kā darbinieks, nedz apakšuzņēmums vai, kādās citas juridiskas formas persona.
Biju sarunājis ar SIA "tilts" uzņēmuma vadību, ka es ar savu brigādi veikšu darbus par noteiktu samaksu (daļa uz kartes, bet pārējā daļa uz rokas) . Sākumā gāja viss ar nelielām aizķeršanām, bet beigās vienkārši pateica ka naudas nav un viss, ka nemaksāšot. Kaut arī visi darbi tika nodoti laikā un kvalitatīvi. Pat būvuzraugs uzslavēja par labo darbu.
Nācās norīt kamolu un saviem cilvēkiem samaksāt no savas kabatas, pašam sanāca strādāt pa nullēm.
Parunājos ar viņu darbiniekiem, šie arī teica, ka naudas kavējas par mēnesi un, domājot iet prom.
Tādēļ šis ir brīdinājums visiem tiem, kas vēlas strādāt šajā uzņēmumā, es nerunāju par itr (inženiertehniskajiem darbiniekiem) , bet gan visiem tiem darbiniekiem, kas dara reālu darbu, nēejiet uz šo uzņēmumu strādāt, brauciet prom uz ārzemēm, ejiet slaucīt sētu vai sēdiet mājās, jebkas cits ir daudz labāks par strādāšanu šajā uzņēmumā.
P. S.
Neuzkāpiet uz tāda paša grābekļa kā es.

Комментарии (2)

Saivii 05.05.2019

Publisks Fuj. Paldies par suudziibu.

hola_amigo 05.05.2019

Ieliec ipasnieku Vards Uzvards te

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы