www.sudzibas.lv Tiesu sistēma Neobjektīvi spriedumi

Tiesu sistēma - Neobjektīvi spriedumi

Eiropas parlamenta un padomes direktīva 2003/88/ek (2003. Gada 4. Novembris) par dažiem darba laika organizācijas aspektiem oficiālais vēstnesis l 299, 18/11/2003 lpp. 0009 – 0019 aplūkojami fakti kuri ir saistoši latvijai, tostarp darba strīdā darbinieks ir noradījis uz darba likuma 41. Panta 2. Daļu, ka veica darbu bez darba līguma. Liecinieki un dokumenti lieta apliecina darba izpildījumu triju gadu garumā bez darba līguma. Šobrīd senātā atrodas otro reizi civilstrīds civillietā nr. C30281315 kurā augstākā tiesa neizpētot lietas materiālus nepamatoti atcēla apgabaltiesas spriedumu 2021. Gada 5. Februārī, līdz ar ko atkārtoti skatot lietu apgabaltiesā prasība noraidīta, lai darbinieks nesaņemtu darba algu un arī apgabaltiesa šoreiz neņem vēra visus lietas materiālus un apzināti taisa nelikumīgu spriedumu kurš pārsūdzēts atkal kasācijas kartība, lieta pieņemta izskatīšanai senātā. Lietas būtība. Darba devējs ar dokumentu apliecina, ka darbinieks nostrādājis darba strīda periodā par sētnieku trīs gadus bez darba līguma un tiesa ignorē šo faktu nenoradot tā esamību spriedumā, kā arī nav norādes sprieduma motīvu daļā uz darba likuma 41. Panta 2. Dāļu, līdz ar ko konstatēju, ka ir jācīnās līdz galam, jo nevar pieļaut, ka Latvija ar nelikumīgu sprieduma taisīšanu atzīst vergu darbu.

Комментарии (1)

G gesta_non_verba 10.12.2021

Piekrītu. Pietiek barot tiesnešus par netaisnīgiem spriedumiem, kādus jau ražo lielos daudzumos. Kā tiesnešus sirdsapziņa nemoka tik daudzus atstājot izmisumā!? No kurienes tas ļaunums?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы