Tiesu izpildītājs Katrīna Baltalksne - Naudas pelnīšana

Reģistrējot auto, uzzināju, ka man ir nenomaksāts sods 40 eur apmērā, kuru apmaksāju uz vietas. Dienu vēlāk saņēmu vēstuli pastkastītē no tiesu izpildītāja, ka man ir jāmaksā 67.74 eur. Uzzvanīju paskaidrot, ka sods ir apmaksāts, uz ko man atbildēja, ka ir jāapmaksā tiesu izpildītājam 44 eur (jau par 23 eur vairāk) un nākošajā diena no mana konta tika noņemti 44 eur. Jautājums - kādā sakarā tiesu izpildītājs atļaujas pēc zvana noņemt naudu no mana bankas konta, ja tika atrunāts viss un kā viņa izlēma noņemt tieši šo summu? Ja jau viņai ir tādas tiesības pašai noņemt no mana bankas konta naudu, tad kāpēc viņa sagaidīja, kad summa aizies līdz 44 eur kāpjot katru dienu soda procenti? Kāpēc viņa to neizdarīja, kad summa bija 67.74? Tad jau varēja nogaidīt vēl un noņemt 100? Uzskatu, ka tā ir tīrāka naudas pelnīšana un ļoti neglīta rīcība.

M

Комментарии (3)

Good Intentions 17.08.2022

Gan jau rindas kartībā un savā darba laikā. Nestrādā jau 24/7.

A absolut1327 18.08.2022

Ja jau ZTI iesaistīts, tad jau nav tā, ka uzzināji par sodu :D tas nenotiek dienas un pat mēneša laikā :D
nenomaksāji laikā sodu, saņem bonusu :D

S Spuris 18.08.2022

Pavaicā tai aitai ZTI lai uzrāda izdevumu čekus,kurus viņi pieraksta visiem.Piemēram vēstules cena 17 eur ! Neliekas padārga cena? Lai uzrāda kvīti.Jācer ka tie visi Bardānusa patvaļnieki izpildītāji kāddudien sēdēs kopā ar savu sīko punduri aiz restēm uz ilgu laiku .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы